banner851

banner955

ENGELLİ ADAYLAR SINAVA TAŞINACAK

Düzce Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek özel gereksinimli bireylere yönelik ücretsiz ulaşım hizmeti sağlayacak. Özel Gereksinimli adaylar, özel araçla evlerinden alınarak sınava girecekleri merkezlere götürülecek.

Gündem 13.06.2022, 10:42
312
ENGELLİ ADAYLAR SINAVA TAŞINACAK
banner986

Önümüzdeki Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak olan YSK Sınavı için,  tüm hazırlıklar sürüyor. Düzce’de binlerce genç hayalini gerçekleştirmek YKS sınavında ter dökecek. Sınava girecek olan özel gereksinimli bireyler için de Düzce Belediyesi harekete geçti.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi engelli adaylarını sınav merkezlerine ulaşımlarında yardımcı olmak için çalışma başlattıklarını açıkladı.

Tekerlekli sandalye kullanan vatandaşlar için hazırlanan özel yapım rampası bulunan araçlarla evlerinden alınacak olan engelli üniversite adayları, sınava girecekleri okullara ulaştırılacak.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün engelli öğrencilere yönelik başlattığı çalışmadan yararlanmak isteyenlerin 0 530 546 10 70 numarayı aramaları yeterli olacak.

banner844
Yorumlar (0)
25
açık