banner851

banner614

ER: DEĞİŞMEZ DENİLENİ DEĞİŞTİRDİK

banner619

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, İYİ Parti'nin kuruluşunun ikinci yıldönümünü kutlayarak, "İYİ Parti olarak değişmez denileni değiştirdik. Güçlü ve mutlu bir Türkiye'nin yolunu açtık. Yılmayacağız, yıkılmayacağız, güneşi görene kadar da yılmadan, yıkılmadan ve yorulmadan çalışacağız." ifadelerini kullandı.

banner846
Gündem 26.10.2019, 12:43 26.10.2019, 19:11
318
banner844

İYİ Parti'nin kuruluşunun ikinci yıldönümünü kutluyor. Partinin Düzce İl Başkanu Yunus Özay Er de yayımladığı mesajda, yılmadan, yıkılmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.


İl Başkanı Er, mesajında şunları kaydetti: "İki yıl önce cesur bir hareketle hep birlikte çıktığımız bu yolda, ülkemizdeki siyasetin değişmesine, sağ ve sol seçmenin birbirine yaklaşmasına katkı sağlayarak, merkeze oturma yolunda da büyük adımlar atmıştır. Büyük engellemelere rağmen kurulan İYİ Parti, kuruluşunun hemen ardından girdiği genel seçimlerde TBMM'de halkımızı temsil etme yetkisine sahip olarak büyük bir başarı sağlamıştır. Genel seçimlerden kısa bir süre sonra girdiği yerel seçimlerde yaptığı ittifakla birçok büyük şehir belediyesinin el değiştirmesine büyük katkı sağlamış, yıllarca giremediği belediye meclislerine muhalefet partili meclis üyelerinin girmesini sağlayarak demokrasinin önünü açmıştır. Bugüne kadar ki duruşu ile Türkiye Cumhuriyeti'nin iyileştirilmiş parlamenter sisteme geri dönmesi, her vatandaşın eşit şartlara sahip olması, iyi bir ekonomi, iyi bir eğitim sistemi, iyi bir tarım politikası, iyi bir dış siyaset anlayışı ile ülkemize İYİ'likler kazandıracağımıza olan inancım tamdır. İYİ Parti olarak değişmez denileni değiştirdik. Güçlü ve mutlu bir Türkiye'nin yolunu açtık. Yılmayacağız, yıkılmayacağız, güneşi görene kadar da yılmadan, yıkılmadan ve yorulmadan çalışacağız. Tüm bu süreçte dik duran ve asla pes etmeyen Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'e ve cesurlar hareketine katkıda bulunan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. Türkiye iyi olacak."

Yorumlar (7)
M.Y 2 yıl önce
geneli bilemem ama düzcede farkındamısınız bilmem bitik durumdasınız.parti için koşan samimi insanları egale ede ede bu durumu yarattınız.size oy veren bir vatandaş olarak bu durum düzelir umarım kısa zamanda.
H.G. 2 yıl önce
Hangi yolu açtınız efendiler? Herkes cukkası peşinde. Kime ne hikaye anlatırsanız anlatın. Zıt parti ile düğün dernek işlerine girmeyin. İdeolojiniz doğrultusunda öncelik vatan düsturu içinde hareket etmelisiniz.
Seçmen 2 yıl önce
düzceye göre değerlendiriyorum az olsun bizim olsun ilk seçimde dibi görürsünüz.
Yılmaz 2 yıl önce
Kırk kiremitle yıkansanızda temizlenemessiniz. Proje partisi.
Rtan demir 2 yıl önce
Baya bu proje partilerinden anlıyorsun yani.
Yüzsüzlere 2 yıl önce
neyi değiştirdiniz ne kadar fetöcü çevremde varsa hepsi sizde..hele ittifakta yaptığınız hata affedilir gibi değil.Çumhurbaskani kalıcı değil ..partinizdeki ona olan düşmanlık sizi kimlerle biraraya getirdi..yazık size bunlari bu millet unu
Ertan demir 2 yıl önce
Ne kadar çevren de feto cu varsa diyorsun buraya yazma git ihpar et,çevren fötocu dolu sen değilsin biliyorsun ve ihpar etmiyorsun düştüğün durum çamur at izi kalsın