banner851

banner955

Erbay'dan geçikmeli değerlendirme

Milletvekili Celal Erbay, 12 Kasım Depremini anma günü içerikli bir mesaj yayınlayarak, Düzce'nin depremden sonra ki gelişimi hakkında bilgi verdi.

Gündem 14.11.2008, 14:45
210
Erbay'dan geçikmeli değerlendirme
banner1032

Ak Parti Düzce Milletvekili Celal Erbay 12 Kasım'ın ardından anma mesajı yayınladı. 17 Ağustos ve 12 Kasım depremlerinin adeta yerin altını üstüne getirdiğinden söz eden Erbay, Düzce'nin öze dönük inançlı yapısıyla yeniden ayaklarının üzerinde durmasını bildiğini belirtti.

Erbay,” 2002 ve 2004 yılında mahalli idarelerin yenilenmesinin ardından yeniden yapılanma hız kazanmış, adeta Düzce Şantiye şehri haline gelmiştir. Bu gayretler sonucu içme suyu, kanalizasyon, doğalgaz, ara sokaklar dahil yolların asfaltlanması, kaldırımların, yol ve bahçelerin düzenlenmesinde Düzce'nin yeniden yapılanması hedefine ulaşılmıştır. Hedefimiz Düzce'nin Avrupa standartlarına uygun, çağdaş bir kent haline gelmesidir. Düzceli hemşerilerimizin gayreti, Hükümetimizin ve yüce Meclisimizin desteği ile bunu da gerçekleştireceğimize inanıyorum.” diyerek, depremde hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına baş sağlığı diledi.

banner844
Yorumlar (0)
26
kapalı