banner851

banner955

Ercan, Üniversite Hastanesi yolunu ele alacak.

AK Parti Konuralp Belediye Başkan adayı Yusuf Ercan, seçim sürecinde Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin yol sorununu ele aldı.

Gündem 25.02.2009, 18:40
219
Ercan, Üniversite Hastanesi yolunu ele alacak.

Geçen hafta eski yerinden yeni yerine taşınan ve eski binadaki hastalara yeni Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde hizmet vermeye başlayan hastane binasının personel sorunuyla birlikte diğer bir sorunu olarak ise yolu gösteriliyordu. Yol konusunda Konuralp Belediye Başkanı İbrahim Aykut, çalışmalara başlamış ve yol sorununun çözümü için devreye girmişti.

Yapılan yol çalışmaları devam ederken üniversite hastanesinin yol sorununu Adalet ve Kalkınma Partisi Konuralp Belediye Başkan adayı Yusuf Ercan'da değerlendirdi. Ercan, hastane için yolun büyük bir önem taşıdığını söyleyerek, “Yolun tam olarak bitmesi bir kişinin yapabileceği bir şey değildir. Bu sorunun çözülmesi için bütün halinde hareket etmek gerekiyor. Gerekli şartlar oluştuktan sonra gerekli kişilerle biraraya gelerek bu sorunun çözümü için elimizden geleni yapacağız. Üniversite'nin yol sorununun bir an önce çözülmesi gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu