banner851

banner955

ERDOĞAN BIYIK YENİ ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Deva Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, Merkez İlçe Başkanı Soner Ersoy ve Yönetim Kurulu ile birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Gündem 25.10.2022, 18:00 26.10.2022, 13:17
435
ERDOĞAN BIYIK YENİ ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Ziyarette, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Deva Partisi Düzce İl Teşkilatı hazır bulundu.

Bir şehrin kalkınmasında ve refah düzeyinin artmasında Ticaret ve Sanayinin önemli bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Deva Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, sivil toplum kuruluşlarının öneminin yüksek olduğunu ifade etti. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı faaliyetler ile Düzce’nin Türkiye ekonomisinde etkin, söz sahibi olan iller arasına girmesinde lokomotif görev taşıdığını ifade etti. Caymaz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar’ı ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, yeni dönemde başarılar diledi.


Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar, yeni dönemde yapacakları projeler ile ilgili bilgi verip teşekkür ettiler.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız