banner851

banner955

ERDOĞAN TOPUK'TA

Kaynaşlı'da bulunan Topuk Yaylası Tesisleri önemli bir misafiri ağırlıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan cuma günü geldiği Topuk'ta bugün il protokolü ve siyasilerle ile bir araya geldi.

Gündem 04.12.2016, 11:04 05.12.2016, 12:03
9809
ERDOĞAN TOPUK'TA
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'dan Düzce'ye sürpriz ziyaret... Bilal Erdoğan'ın, geçtiğimiz cuma günü geldiği Düzce'deki durağı Topuk Yaylası Tesisleri oldu. Ziyarete ilişkin resmi bir açıklama yapılmazken, bölgede geniş güvenlik önlemleri alındı. Sakarya'dan gelen özel hareket ekiplerinin Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri etrafına yoğun şekilde konuşlandığı ziyarette, adeta kuş uçurtulmadı. Erdoğan'ı Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Mesude Özcan ve Murat Caymaz'ında aralarında bulunduğu bir heyet karşıladı.

Bu sabah saatlerinde Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir'in de Topuk Yaylası'na giderek tesislerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile bir araya geldiği öğrenildi. Erdoğan'ın ayrıca Düzce'deki AK Parti Teşkilatları'ndan bazı isimlerle de görüşmelerde bulunduğu bilgisi edinildi. 

Erdoğan görüşmelerin yanı sıra yüksek kesimlerde bulunması nedeniyle Düzce'nin ilk karla kaplanan adreslerinden olan Topuk Yaylası'nda zaman zaman yürüyüşe çıkarak, buz tutmaya yüz tutan gölün etrafını kendisine eşlik eden kalabalık bir grupla geziyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ayrıca Fenerbahçe Spor Kulübü'ne ait tesislerdeki spor salonlarında da stres atıyor. Erdoğan'ın basketbol oynadığı anlar fotoğraf karelerine yansıdı. 

Kaynaşlı'da heyecan yaratan Bilal Erdoğan ziyareti nedeniyle, ilçe yöneticileri de Topuk'a aktı. 3 gündür Topuk Tesisleri'nde olan Erdoğan'ın en iyi şekilde ağırlanması için her ayrıntı düşünülürken, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar'ın da sık sık yaylaya giderek, konukları ile ilgilendiği öğrenildi. 
Yorumlar (16)
Objektijf Kaynaşlı'lı 6 yıl önce
Belediye Başkanı çok fotojenik nerde olsa foto, ayrıca Sadece Topuk Yaylasının yolunu açmakla olmuyor Kaynaşlı'nın 20 adet daha köyü var İlgililere duyurulur
ADM 6 yıl önce
KİM BU YA..SADECE CUMHUR BAŞKANINNIN OĞLU..AYIPTIR YA YETER YA.YALAKALIĞINDA Bİ SINIRI VAR YA..EVET TOPUKDA BAĞIŞ OLMASIN SAKINNNN..BİZE NİYE KİMSW BAĞIŞ YAPMIYOOO..YA BU MİLLET VARYA HARBİ SOĞUTTU BENİ YA VALLA SOĞUTTUUU...
nom 6 yıl önce
babası buna gemicik aldıydı ne işi var burada yazık tüühh :)
Adam 6 yıl önce
Acaba Bilal Aktif Cumhurbaşkanı oğlu olmasaydı, aynı yağcılar gedermiydi
DÜZCE EŞRAFI 6 yıl önce
SAYIN REİSİMİZİN KIYMETLİ MAHTUMU İLİMİZE HOŞGELMİŞ ŞEREF VERMİŞLERDİR.
Herüf 6 yıl önce
Desene topuku da kaybedeceğiz orayadamı sulanmaya başları kesin devlet ücretsiz olarak orayıda bunun vakfına bağışlar yandık ama ne yanmaa YE KÜRKÜM YEEEEEEEEEE
... 6 yıl önce
nedense bu adamın ismini duyunca 30 milyon $ aklıma geliyor..
cihan 6 yıl önce
Ümit Ergün bu yorumu yaparken izmit köprüsünde ve 3. köprüde vatndaşını öpüp yandaş firmaları zengin edenler geliyor mu?
Ümit Ergün 6 yıl önce
Nedense benim de böyle yorum yapanları görünce daha önce Patates Deposu yapalım diyip şimdi pişkin pişkin tünelden geçen istemezükçüler aklıma geliyor.
Boy boy resim çektirme 6 yıl önce
Cumhurbaşkanı oğlu dışında ne sıfatı var.Resmi görevliler resim çektirme kuyruğuna girmişler.Yalakalık diz boyu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu