banner614

Eroğlu: “ Misafirliğe boş heybeyle gidilmez”

banner619

Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu, Yığılca ziyareti sırasında Düzce'ye yönelik olarak yapılacak çalışmaların geldiği nokta hakkında da bilgi verdi.

banner846
Gündem 09.08.2008, 18:16
200
Eroğlu: “ Misafirliğe boş heybeyle gidilmez”
banner844

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu'nun Yığılca ziyareti, geçen Aralık ayında bakanın söz verdiği çalışmaların geldiği nokta ve yeni taleplere verdiği karşılıklarla da değerlendiriliyor. Konuşmasında Misafirliğe boş heybe ile gidilmeyeceğini söyleyen Eroğlu, kendi heybesindekileri de açıkladı.

Düzce'de Melen Koruma Havzası Kapsamında yapılan yatırımları anlatan Eroğlu, Yığılca Orman Deposu'nun şehir dışına çıkartılması için gereken desteği vereceklerini, Yığılca'nın ihtiyacı olan Kapalı Spor Salonu konusunda da üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

Eroğlu Hasanlar Barajı'nın çevresine seyir terasları ve mesire alanları yapılması için koruma kullanma dengesini gözetmek kaydıyla ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Melen Koruma Havzası kapsamında yapılan çalışmaları anlatırken, Düzce için yapılacak arıtma tesislerinin Master Planı'nın hazır olduğunu, şu anda tatbikat projesinin hazırlandığını söyledi.

Yorumlar (0)
16°
açık