banner851

banner614

EROĞLU’NU EGALE ETTİ

Dün Düzce’ye gelen Aile ve Sosyal politikalar Bakanı Fatma Şahin ziyaretleri sırasında bir gün içinde yüzlerce kişiyle tokalaştı. Bakan Şahin, her gittiği yerde karşılamak için sıraya giren Düzcelilerle tek tek tokalaşmak zorunda kaldı. Özellikle valilik önünde uzun bir protokol ile karşılaşan Şahin herkesle tokalaşarak, geçtiğimiz Mayıs ayında Düzce’ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun rekorunu egale etti.

banner619
Gündem 30.11.2012, 13:08
201
EROĞLU’NU  EGALE ETTİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin dün Düzce’ye geldi. Sabah saat 11:00’dan itibaren yoğun bir programı ile çeşitli kurumları ziyaret eden Şahin’in ilk durağı Valilik oldu.

 

Valilik önünde başta Vali Adnan Yılmaz olmak üzere, vali yardımcıları, kaymakamlar, belediye başkanları, daire amirleri ve AK Partililer tarafından karşılanan Şahin uzun protokol kuyruğundakilerle tek tek tokalaşarak, mayıs ayında Düzce’ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun rekorunu egale etti.

 Bakan Şahin, valilik önünde onlarca kişiyle tokalaştıktan sonra Belediye, AK Parti, şehit ailesi, Nilüfer Kadın Kooperatifi ve Çocuk Merkezi, Eftenia Otel ve üniversite ziyaretlerinde de kendisini kapıda karşılayan onlarca kişi ile tokalaşmak zorunda kaldı.

 Düzce’de bir gün içinde yoğun bir ziyaret programı gerçekleştiren Bakan Şahin’in zamanının bir kısmı tokalaşmayla geçti.

HABER:H.İŞCAN

Yorumlar (0)