banner851

banner614

EŞİNE AZ RASTLANIR DAYANIŞMA

MHP’li eski Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu’nun istifasının ardından yerine gelen meclis üyesi Ferat Kurt oldu. Katırcıoğlu’nun üyesi olduğu plan bütçe komisyonuna Ayhan Cicu seçilirken, Marmara Belediyeler Birliği’ne yine yerine Ferat Kurt seçildi. Ayrıca Belediye Meclis Toplantısı’nın bu akşamki birleşiminde AK Parti ve MHP’li Belediye Meclis üyeleri arasında eşine az rastlanır diyaloglar yaşandı.

banner619
Gündem 04.12.2017, 20:23 06.12.2017, 15:52
3088

Düzce Belediye Meclisi Kasım Ayı 1. Birleşimi Belediye Başkan Vekili Salih Keskinli başkanlığında bu akşam yapıldı. 14 maddeden oluşan meclis gündem maddeleri ilgili komisyonlara havale edilirken 9 adet sözleşmeli işçinin 2018 yılında da 12 ay süre ile çalıştırılması teklifi oy çokluğu ile kabul edildi.

Meclisin gündemini oluşturan bir başka konu ise, MHP Belediye Meclisi Üyeliği görevinden istifa eden ve İYİ Parti Düzce Kurucu İl Başkanı olan Ercan Katırcıoğlu’ydu. Meclis üyeliği görevinden istifa eden Katırcıoğlu’nun yerine koltuğu dolduran isim Ferat Kurt oldu. Ayrıca plan ve bütçe komisyonu üyesi olan Katırcıoğlu’nun istifası ile plan ve bütçe komisyonu üyeliğine Ayhan Cicu seçilirken, Marmara Belediyeler Birliği üyesi olarak ise Ferat Kurt seçildi.

Öte yandan meclisin bu akşam gerçekleştirilen birleşiminde, AK Parti ve MHP’li Meclis üyelerinin arasındaki sıcak diyaloglar da gözden kaçmadı. Mecliste gündem maddelerinin oylanması sırasında önceki toplantılarda sessizliğini korumayı tercih eden MHP’nin oylamalara katılması eşine az rastlanır bir toplantının geçmesi ile sonuçlandı.

Bir sonraki birleşim tarihi, 7 Aralık Perşembe olarak kabul edildi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (4)
Haruncan şerbetci 4 yıl önce
Zaten seçildikten beri yeşildi fındîk dalları..
Eski MHP li 4 yıl önce
MHP artık AKP nin uydusunda gitmektedir. Sizi sandığa gömeceğiz. Aldığınız oyların hesabını da sandıkta soracağız.
Baki Çelik. 4 yıl önce
Şurası artik kesin mhp diye bir parti tarihten siliniyor akp ye entegre oluyor.Bahceli alpaslan turkesin sozune gore mossad ajani imis buda suoeleri hakli cikariyor
İYİ olacak... 4 yıl önce
seçim meydanlarında bu iktidardan hesap soracağım diye oy çalanlar, ŞEREF, NAMUS üzerine yemin edenlerin şimdi ki halleri.. gerçekten ÇOK ACIKLI... Sandık görünmeye başladı size KIRMIZI KART GÖRÜNDÜ...