banner851

banner955

Eski Başkanlar sitelerde kaldı.

Belediye Başkanları koltuklarına otururken Belediyelerin internet sitelerinde hala eski Başkanların yer alması dikkatlerden kaçmadı.

Gündem 07.04.2009, 12:12
192
Eski Başkanlar sitelerde kaldı.
banner1032

29 Mart yerel seçimleri yapıldı, seçimi kazanan Belediye Başkanları koltuklarına oturdu. Eski Başkanlar ise Belediyelerin internet sitelerinde kaldı. Belediye Başkanlarının göreve gelmesinin üzerinden geçen zamana rağmen hala internet sitelerinde değişiklik yapılmadı.

Değişiklik yapan tek belediye olarak Düzce Belediyesi görülürken Kaynaşlı, Çilimli, Konuralp, Beyköy ve Cumayeri'nde hala eski Başkanların isimleri yer alıyor. Bazı Belediyeler ise internet sayfalarını yeniledikleri için internet sayfaları açılmıyor. Akçakoca, Yığılca, Cumayeri Belediyelerinin sitelerinde yenileme çalışmaları yapılıyor.

Diğer taraftan aradan geçen zamana rağmen sitelerin hala yenilenmemesi dikkat çekerken oluşan manzara da eski Başkanların internet sitelerinde kaldığını gösteriyor. İnternet sitelerinin yenilenmemesi Başkanların daha görevlerinde düzenlemeye gittiklerini de ortaya koyuyor. Belediyelerin internet sitelerinin ne zaman yenileneceği ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Yorumlar (0)
21
açık