banner851

banner955

ESNAF VE VATANDAŞLAR UYARILIYOR

Yeni tip koronavirüs (COVİD-19) vaka sayılarında artışın sürdüğü Düzce’de salgın tedbir ve kısıtlamalarına yönelik geniş kapsamlı denetimler devam ediyor.

Gündem 27.03.2021, 16:14 28.03.2021, 18:05
934

Tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs salgını yaşanan düşüş eğiliminin ardından tekrar yükselişe geçti. 2 Mart 2021 itibariyle başlanan ‘kontrollü normalleşme’ döneminde ülke genelinde ‘dinamik denetim modeliyle’ denetimler sıkılaştırıldı.

Düzce’de son haftalarda art arda yaşanan artışın ardından hayatın her alanına yönelik denetimler artarsak devam ediyor. Düzce Valisi Cevdet Atay koordinesinde yeme içme yerleri, fırınlar, marketler, berber ve kuaförler, pazaryerleri ve toplu taşıma araçlarında rutin denetimler sürüyor.

Denetimler esnasında salgın tedbir ve kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol edilirken, esnaf ve vatandaşlara başta maske, mesafe ve temizlik olmak üzere kurallara uymaları yönünde uyarılar yapılıyor.

Yorumlar (4)
Hüseyin 2 yıl önce
Hep vatandaş esnafi denetleyin zaten gücünüz yetiyorsa kongreleri denetleyin
vatandaş 2 yıl önce
ALLAH ALLAHH..ŞURDA 3 GÜN ÖNCE KONGRE DE KİMSE YOKTU KONTROL YAPAN DENETİM YAPAN..İZİNLİMİYDİNİZ O GÜN ??BIRAKIN MİLLETİN YAKASINI ARTIK
Ali 2 yıl önce
Beni durduklarında lebaleb diyip yoluma devam ediyorum, sıkıntı olmuyor
HEDİYE 2 yıl önce
KONGRELERİ DE DENETLESENİZE HADİİİİİ, VAR MI DENETLEYECEK DELİKANLI !
Yeni Sayımız