banner851

banner955

“Esnafların durumu konuşularak önlemler düşünüldü.”

DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken'le düzenlenen toplantıyı değerlendirdi.

Gündem 13.09.2008, 14:08
180
“Esnafların durumu konuşularak önlemler düşünüldü.”

TSO Binası Toplantı Salonu'nda yapılan ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken'in de katıldığı toplantı da esnafların şu anki durumu ele alınmıştı.

Düzenlenen toplantı sonrası düşüncelerini aldığımız DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, yapılan toplantının bir nevi değerlendirme olduğunu ve toplantı sonucunda her hangi bir karar alınmadığını söyleyerek “ Toplantılar ülke genelinde yapılıyor. Bu toplantılar da illerdeki esnafların durumu hakkında bilgiler alınarak yapılması gerekenler konusunda görüş alış verişinde bulunuluyor. Düzce'yi de gelen Başkanımız bizden esnafların durumu hakkında bilgi aldı. İlerleyen zamanlarda bu gözlemler hakkında gerekli çalışmalar yapılacak. Şimdilik zadece toplantılarla değerlendirmeler yapılıyor. Esnaflarımız için ilerleyen dönemlerde faydalı çalışmalar yapılabilmesi için böyle toplantıların yapılması gerekiyor. Bizde esnaflarımızın ekonomik şartlarını daha iyi hale getirmek için Ankara'ya giderek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Esnafların ekonomik durumu herkesi ilgilendiren bir konudur.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
16
açık