banner851

banner614

Eşyalar taşınıyor, Konak hazırlanıyor.

Açılacağı konusunda değişik tarihlerin verildiği Hükümet Konağı'na taşınma işlemleri başladı. Konağın temmuz ayında hizmet vermeye başlaması bekleniyor.

banner619
Gündem 03.06.2009, 12:15
215
Eşyalar taşınıyor, Konak hazırlanıyor.

Bu zamana kadar açılış tarihi konusunda değişik değerlendirmelerin yapıldığı, önünden geçen her Düzceli'nin açılışını merakla beklediği Hükümet Konağı'nda dış cephe çalışmalarıyla birlikte taşınma işlemleri de başladı.

İç düzenleme çalışmaları biten ve dış cephe ile çevre düzeni çalışmaları yapılan Konağın temmuz ayı içinde açılışının yapılması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Vali Bülent Kılınç'ın incelemelerde bulunduğu ve kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacağını söylediği Hükümet Konağı'nın yapılmasıyla birlikte Düzce'nin bu sorunu da sona ermiş olacak.

Çalışmalarda sona yaklaşılan Hükümet Konağı'na eşya taşıma işlemleri de başladı. Hala Uzunmustafa İlköğretim Okulu'nda hizmet veren Valilik'teki bazı eşyalar Konağa taşınmaya başladı. Düzenleme çalışmalarının da devam ettiği Hükümet Konağı'nın görkemli bir törenle temmuz ayında açılması bekleniyor.

banner844
Yorumlar (0)