banner851

banner614

FACEBOOK'TAN KAPIŞTILAR

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in bu sabah sosyal paylaşım sitesindeki paylaşımı olay oldu. Keleş’in patlak bir araba lastiği fotoğrafını paylaşarak “Bilmediğin işlerle uğraşma işini yap lastikçi” şeklindeki yorumuyla birkaç gün önce kendisini “dar kafalılar” şeklinde eleştiren DÜZDER Başkanı Cemal Aksan’ı hedef aldığı düşünüldü.

banner846
Gündem 16.09.2015, 13:52
10679
FACEBOOK'TAN KAPIŞTILAR
banner844
Düzce'yi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği (DÜZDER) Başkanı Cemal Aksan’la Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş sosyal paylaşım sitesi üzerinden karşılıklı göndermelerde bulundu.

AKSAN “DAR KAFALILAR” DEMİŞTİ

DÜZDER Başkanı Cemal Aksan, birkaç gün önce 745 Bin TL’lik fiyatıyla çok tartışan saat kulelerini kendi hesabı üzerinden Başkan Keleş’in “Dar kafalılar” sözü ile eleştirmişti. Aksan, yaptığı paylaşımda;

“Evet Bizler "DAR KAFALIYIZ"...Sayın Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'ten özür diliyoruz...100.000 TL etmeyecek saat kulelerine 745 Bin TL vermeni eleştirdiğimiz için,104 milyon TL Borcu olan Belediyeye Faizi ile 978 bin TL Makam aracı almanı eleştirdiğimiz için,Vatandaşa ait parkları Belediyenin borcuna karşılık satışa çıkartmanı eleştirdiğimiz için, Asfaltsız onca yol varken Ana Caddenin asfaltını söküp yenilemeni eleştirdiğimiz için senden ÖZÜR DİLİYORUZ...Bizler Düzce'nin Geleceğini düşünemeyen Senin Deyiminle "DAR KAFALI" kişileriz...Ama Unutmayalım; Dürüstlük bir nimettir, Herkese nasip olmaz... "DAR KAFALI" demekle de günahlar affolmaz... İmza : "DAR KAFALILAR"” şeklinde tepkisini ortaya koymuştu.

KELEŞ: İŞİNİ YAP “LASTİKÇİ”

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de bu sabah  “Bilmediğin işlerle uğraşma işini yap lastikçi” diye yazarak patlak bir araba lastiği fotoğrafı paylaştı. İsim vermeyen Keleş’in bu paylaşımı birkaç gün önce kendisini eleştiren Aksan’a yönelik olduğu yorumlarına neden oldu. Kamuoyunda Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in oto lastik ve jant ürünleri üzerine işyeri sahibi olan Aksan’ı hedef aldığı düşüncesi hakim oldu., Başkan Keleş’in paylaşımı kimileri tarafından eleştirildi kimileri tarafından destek gördü.

ÖNER ŞEN’DEN KELEŞ’E DESTEK

Keleş’e bazı kullanıcılar “yakışmadı” şeklinde karşılık verdi. Düzce İl genel Meclis üyesi Öner Şen’de Başkan’a destek vererek “ Başkanında bir sabretme idare etme derecesi var. Fazla ileri gideceksen alacağın cevabı kabul edeceksin.” yorumunda bulundu.
Yorumlar (86)
Emeklinin biri 6 yıl önce
Hakeden hakettiği gibi yönetilir deeee; bizim suçumuz ne? Alma garibin ahını, çıkar aheste aheste...
Düzceli 6 yıl önce
Birtane AKP li siyasetçi gösterin halka küfür,hakaret,aşağılayıcı söz söylemeyen.işlerine gelmeyen şeylere verecek cevapları olmadığı için hemen mahalle sokak ağzıyla çemkirmeye başlıyorlar bunların başkanlığından nolur hizmetinden nolur.
taksıcı 6 yıl önce
taksı plakaları 146 bın nufusluk bır yerde 146 tane olması gerekırken 287 tanedır sımdı ıse ıstanbulda yıllardan berı plaka satılmazken beledıye 62 tane daha cıkarıyor sebep?
YAZIK 6 yıl önce
Haklı bir eleştiri göz göre göre memleketi somuruyorlar yandaslarida destek veriyor.sonrada ak diyorlar o değil partinin akligini bırakmadılar iyi nemalandilar
Baskan 6 yıl önce
Cemal baskan sen inme seviyeye, eli is tutmayan kendini devletin sirtina yaslayan adamlara laf anlatilmaz. Verdigim oy haram olsun. Sen kimsinki lastikci o cu bu cu diye ayiriyorsun. Kitlesel baskan
belediyeler baskani mi 6 yıl önce
Hahaahaaa musriflik baskani olmasin :)])
serdar 6 yıl önce
onun arabası var özelmi özel içinde zırhı da var özel mi özel yazar tabi kelek yorumda yapar
makas 6 yıl önce
Biz türk milleti olarak hırsızın yanındayız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
az bulutlu