banner851

banner614

'FETÖ'DEN AÇIĞA ALINDI

FETÖ'cü olduğu gerekçesiyle kamudaki görevinden açığa alındı, ancak Düzce'deki veterinerler tekrar ona başkanlık yetkisi verdi. Cumayeri Belediyesi Eski Veteriner İşleri Müdürü Şerif Ali Karanfil'in 15 Temmuz darbe girişiminden 6 gün sonra belediyedeki görevinden uzaklaştırılmasına karşılık, başkanlığını yürüttüğü Düzce Veteriner Hekimler Odası'nın 24 Eylül'deki genel kurulunda tekrar başkanlığa seçildiği ortaya çıktı. FETÖ/PDY Terör Örgütü ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle memurluktan atılan Karanfil'in şimdi, nasıl tekrar odanın başına seçildiği sorgulanıyor.

banner619
Gündem 24.11.2016, 14:42 25.11.2016, 18:58
6521
'FETÖ'DEN AÇIĞA ALINDI
15 Temmuz'daki hain darbe girişiminin ardından dikkat çekici gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor. Son yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname ile kamudan ihraç edilen isimler arasında yer alan Cumayeri Belediyesi Eski Veteriner İşleri Müdürü Şerif Ali Karanfil'in FETÖ/PDY Terör Örgütü ile bağlantısı olduğu şüphesine karşılık başkanlığını yürüttüğü Düzce Veteriner Hekimler Odası'na tekrar başkan seçildiği ortaya çıktı.TEMMUZ'DA AÇIĞA ALINDI, EYLÜL'DE YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ
Kalkışma sonrası hızla başlatılan soruşturmalar kapsamında 21 Temmuz 2016 tarihinde Cumayeri Belediyesi'ndeki görevinden açığa alınan Eski Veteriner İşleri Müdürü Şerif Ali Karanfil, darbeden sadece iki ay sonra yapılan Düzce Veteriner Hekimler Odası Genel Kurulu'nda oda üyelerinin oylarıyla yeniden başkanlığa oturmaya hak kazandı.Belediyedeki görevinden uzaklaştırılmasının üzerinden 2 ay geçtikten sonra tarihler 24 Eylül 2016'yı gösterdiğinde yapılan Düzce Veteriner Hekimler Odası Genel Kurulu'nda 4. kez başkan seçilen Karanfil, Düzce'deki veterinerlerin verdiği yetki ile yönetim oluşturma hakkı kazandı.'FETÖ'CÜ ŞÜPHESİ VARKEN NASIL BAŞKAN SEÇİLDİ?
Türkiye'nin kritik bir dönemden geçtiği bu süreçte hakkında soruşturma açılan bir ismin önemli bir sivil toplum örgütünün başkanlığına nasıl tekrar getirildiği bugün sorgulamaya açıldı. Son olarak Kurban Bayramı öncesinde Hayvan Pazarı'nda kameraların karşısına geçerek kurbanlıklar hakkında bilgiler veren Karanfil, bu açıklamadan 2 hafta sonra yapılan genel kurulda, güven tazeledi.

4. KEZ BAŞKAN SEÇİLMESİNİ BÖYLE KUTLADI
Öte yandan "FETÖ"cü olduğu gerekçesiyle kamudaki görevinden önce açığa alınan ardından da ihraç edilen Şerif Ali Karanfil'in 4. kez başkanlığa seçilmesi dolayısıyla bir de kutlama mesajı yayımladığı o tarihlerdeki sosyal medya paylaşımlarına yansıdı. Karafil mesajında, "4. kez aynı yönetime bu görevi tevdei eden üyelerimize teşekkür eder, birlikte daha iyi ve hayırlı işler yapmak düşüncesi ile saygılar sunarız." ifadesini kullandı.


 
banner844
Yorumlar (14)
düzceli 5 yıl önce
demek ki veterinerler de incelenmeli
Düzcesevdalısı 5 yıl önce
Şerif Ali'nin yerinde gözü olan insan çok ve onun yerini almak isteyen insanlar da çok. İnsanların saygınlığını kazanmak çok mu kolay sanıyorsunuz? Yalakalıkmış peh!!! Aklandığı gün de bu yorumlarınızı okumak istiyoruz.
KOMİK 5 yıl önce
EEEE NE DEMİŞLER BU DEVİRDE YALAKA OLACAKSIN...BEN BU ADAMI TANIYORUM YALAKANIN ÖNDE GİDENİ BUNLAR İŞLERİNİ YÜRÜTÜR OLAN GARİBANA OLUR.....UYUMAYA DEVAM..
muhtar 5 yıl önce
adalet tecelli etmesi için bir kez de akçakoca lise müdürleri gözden geçirilsin. fetöcuyu da siz bulun artık...
Adaletin yanında 5 yıl önce
Gerçekten algılamak zor. Küçük yerlerde insanlar birbirlerini daha çok tanır ve destekler derler. Küçük yer insanı meğer nasıl köstekmiş. Şerif ali'nin ilçeye ve ve düzceye kazandırdığı şeyleri bilen ve işini hakkıyla yaptığını bilen insanlarız. Gerçekten bu kadar mısınız ya ki küm bilir böyle olan daha niceleri vardır. Sen bilimin verdikleri ve Allah inancınla işini yap şerif ali !! kim öle kim kala...
Hasdüzceli 5 yıl önce
Düzceye yarar sağlayan bir adamı lekelemek ne kadar doğru? Önce bunu sorgulayın. Her yerde vatanım ülkem diyorsunuz fakat yüceltmek sadece baştaki insanların işi mi? Küçük yerlerden çıkan ama yarar sağlayan insanları çabucak lekeler oldunuz. Allah inancı korkusu bir olan adam insanların ağız kurbanı oldu. Aklanacak bunu da yenecek inşAllah.
Personel 5 yıl önce
Adamın hası Şerif Ali Bey çekemeyen kişlerin kurbanı oldu ama Allah büyük tam bir devlet adamıy dı bence ve bir an önce aklanıp aramıza döneceğine eminim
15temmuz 5 yıl önce
Fetoyle en ufak ilgisi olanlar atilsin temizlensin diyoruz bu adamin karisida anaokulu muduru devlete ait bi anaokulu adami olanlar tekrar su yuzune cikiyor adalet ancak mahserde tam olarak saglanacak buda acik gostergesi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın