banner851

banner614

FETÖ'NÜN OKULUNDA GİZLİ ODALAR!

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kapatılarak Düzce Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu’nu dönüştürülen eski Fatih Koleji'nde gizli odaların olduğu ortaya çıktı. Haber ekibimiz, sadece giriş katı öğrenime açık olan binanın üst katlarındaki gizli bölmeleri görüntüledi. Lüks eşyalarla donatılan toplantı ve sohbet odalarının yanı sıra gizli alanlarda sinema ve yatak odaları da bulunuyor.

banner619
Gündem 21.10.2016, 15:07 21.10.2016, 16:46
4708
FETÖ'NÜN OKULUNDA GİZLİ ODALAR!

Türkiye'deki kapatılan bir çok FETÖ Okulu'nda olduğu gibi Düzce'de devlet okuluna dönüştürülen bir örgüt okulunda da gizli bölmeler ortaya çıktı.

LÜKS EŞYALARIN OLDUĞU GİZLİ BÖLMELER!

Fethullah Gülen Terör Örgütü’ne bağlı okullar arasında olduğu gerekçesiyle kapatılan Özel Fatih Koleji'nin binasının devlete tahsis edilmesiyle Düzce Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu’nu dönüştürülen okuldaki eğitim öğretimin tüm katları kapsamadığı görüldü. Sadece giriş katı öğrenime açık olan binanın üst katlarına giriş yasağı oluşundan ötürü kırmızı şeritlerle yukarı çıkışın engellendiği gözlendi. Vali Zülkif Dağlı'nın bugün okula gerçekleştirdiği ziyaretin öncesinde haber ekibimizin üst katlardaki incelemeleri sırasında gizli bölmelerin olduğu görüldü. Toplantıların yapıldığı ve sohbetlerin olduğu odaların lüks eşyalarla donatılmasının yanı sıra sinema odaları ve yatak odaları da bulunuyor. Çok sayıda mutfağın da bulunduğu binanın 9 adet çıkışının olduğu da edinilen bilgiler arasında. Ayrıca okulda başka gizli bölmeler olabileceği şüphesiyle incelemenin devam ettiği öğrenildi.Yorumlar (6)
gurbet 5 yıl önce
yaziklar olsun size bu milletin dinini somurdunuz hakkimiz helal degil size
octapus 5 yıl önce
hepsinin belleri sakat heralde baksaniza mescitte kanepeden gecilmiyor oturarak kiliyorlar namazi heralde bide onlar icin onemli olmasa gerek bazi kanapeler kibleye bile bakmiyor;)namaz kilarken birbirlerini kesiyodular sanirim
Can . D 5 yıl önce
HALA BU FETÖYÜ TERÖRISTLERINIMI SAVUNUYONUZ PES YANI HIC AKILLANMICANIZMI HE BASKA SÖZE GEREK YOK
Düzce 5 yıl önce
Bu odalar gizli değildi mescit olarak kullanılıyordu öğrenciler tarafından
vatandaş 5 yıl önce
İlahi adalet..Allah bir çarptımı rezil rüsva olursun..yerin dibine girersin.kaç kişinin ahı var.bende dahil..
ADANALI CELAL 5 yıl önce
YA BUNLARA YOL VERENLER.... BUGÜNLERE GELMESİNE SEBEP OLANLAR...