banner851

banner614

FİLİSTİN İÇİN YARDIM ÇAĞRISI

banner619

Düzce Valiliği ile İl Afet ve Acil durum Müdürlüğü, İsrail’in Gazze’de sebep olduğu yıkım ve katliamın yaralarını sarmak amacıyla tüm Düzcelilere her türlü yardım konusunda gönüllü olarak destek vermeleri için çağrıda bulundu.

banner846
Gündem 22.05.2018, 11:43 24.05.2018, 09:08
580
banner844

İsrail’in Gazze’de oluşturduğu işgal ve çatışma ortamının Filistin halkı üzerinde yol açtığı can ve mal kaybı sonrasında Düzce Valiliği ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü harekete geçti.

Açlık, susuzluk ve sağlık problemleriyle mücadele eden Filistin Halkı için düzenlenen yardım kampanyasına ilişkin Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 “Türkiye Cumhuriyeti, halkımızın da beklentileri doğrultusunda; dost ve kardeş Filistin halkının karşı karşıya bulunduğu sıkıntıların hafifletilmesine katkıda bulunmak amacıyla gerekli her türlü yardım ve desteği sağlayacaktır. Halkımızın, kamu kurum ve kuruluşları ile her düzeydeki kamu görevlilerinin, sivil toplum kuruluşlarının, işçi ve işveren kuruluşlarının, meslek oda ve birliklerinin, ulusal ve yerel basınımızın, bir insanlık görevi olan bu yardım kampanyasına gönüllü olarak her türlü desteği vereceklerine inancımız tamdır.”

Kampanyaya ilişkin ulusal koordinasyonu sağlamak üzere Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı(AFAD) görevlendirildiği bildirildi.
Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlar maddi yardımlarını Düzce Valiliği tarafından aşağıda hesap numaraları verilen bankalara yatırabilecek.Haber: H.GÜRSOY

 
 
Yorumlar (17)
Metin 3 yıl önce
Hükümet fındığa iyi fiyat verseydi cani gönülden yardım ederdim. Ama eve lazım olan camiye haram. Düzceli siyasetçiler benim yerime yardım etsinler. Nasıl olsa onlar din siyaseti yapıp ceplerini doldurdular.
yazıkk 3 yıl önce
çok kızdım herkese muhalefet oldum kusura bakmayın :). hayırlı ramazanlar
yazık 3 yıl önce
arap kültürünü islamiyet sanmakla,batı kültürünü medeniyet sanmak aynı hata..peygamberimiz bütün insanlığa gelmiştir.araplara değil.orasıda bizim ilk kıblemiz kutsalımızdır..en azından safını belli et..ne biçim yorumlar var.hayretler içindeyim.yahudiden kötüsünüz
nesiniz 3 yıl önce
kardeşim biz arap olduğu için yardım yapmıyoruz..orası biizim ilk kıblemiz.ve biz müslümanız..bu yapılanlar gayri müslimlere yapılsaydı dünya ayağa kalkardı.gebersin demişsin.sen insanmısın.Allah sana bir musibet verir.o zaman aklın başına gelir.bu dünya kimsenin babasının malı değil..
yazıkk. 3 yıl önce
siz ordakilerin başı kapalı olduğu için, namaz kıldıkları için yardım yapıyorsunuz evet.. gayri müslümler evet daha güzel birlik beraberlik oluyorlar. çünkü ayrımcılık yapmıyorlar. biz sadece müslümanlara yardım ediyoruz. diğer bütün dünyayı kendimize cephe alıyoruz.. sonra birlik beraberlik dini. hani nerde ? saçı uzun küpeli dövmeli birini yolda görsen yardım eder misin ? tabiki hayır. hani insanlık? hani yardım? gayrimüslimler müslümanlardan daha müslüman.. yazıkk
HAKİKAT 3 yıl önce
kiminin parası kimini duası derler büyüklerimiz ..bu kadar olumsuz yorumlara üzüldüm..müslüman bu düşüncede olamaz..vermiyor olabilirsin.gebersin demişsin.biz yahudi değiliz.zulme sessiz kalamayız.
herkesin ettiği kendine 3 yıl önce
Hayır işi gönül işidir.burdaki yorumlara bakıyorum kimisi gebersinler demiş,kimisi bizene demiş.Arkadaş veririsin vermessin..size ne.zorlan alan mı var.biz bu kadarmı kötü olduk.bu bir insani vazifedir..
beter olsunlar 3 yıl önce
bu güne kadar filistinlilerin bizim için üzüldüğünü gördük mü? bizim farkımızda bile değiller
Akıl 3 yıl önce
Bir kaç on yıl sonra bizde öyle olacağız zaten oraya gitmeye gerek yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23°
kapalı