banner851

banner614

Filistin'e aşureli yardım

İsrail'in Filistin'e düzenlediğini saldırıların ardından bölgeye yardımda bulunmak için Düzce'de de düzenlenen organizasyonlar devam ediyor.

banner619
Gündem 15.01.2009, 15:15
336
Filistin'e aşureli yardım

Bu zamana kadar yapılan protestolar ve eylemlerle birlikte İsrail'in Filistin'e yaptığı saldırılar kınanırken şimdi de bölgeye yardımda bulunmak için değişik organizasyonlar yapılıyor. Düzce Fatih Endüstri Meslek Lisesi öğretmenleri ve aile birliği üyeleri de yaptıkları aşureleri okul bahçesinde öğrencilere vererek elde ettiği kazancı bölgeye gönderecek.

Yapılan etkinlik hakkında bilgi veren Fatih Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Abdullah Tatar, azda olsa elde edilecek gelirlerle bölgeye yardım yapmak istediklerini belirterek, “Böyle bir etkinlik yaparak kendi çapımızda bölgeye yardım yapmak istiyoruz. Okul Aile Birliğinin katkılarıyla aşureleri okul bahçesinde öğrencilere vererek öğrencilerden alınan paraları bölgeye yollayacağız. Amaç, bölgeye okul olarak katkıda bulunmak.” şeklinde konuştu.

Aşure dağıtımı sırasında okulda kimya öğretmenliği yapan Vali Bülent Kılınç'ın eşi Nurcan Kılınç'ta aşure alarak yapılacak yardım için katkıda bulundu.

Yorumlar (0)