banner851

banner614

Film platosu değerlendirilecek

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, film platosuyla ilgili değerlendirmelerde de bulundu. Bayram, platonun en iyi şekilde değerlendirileceğini söyledi.

banner619
Gündem 10.07.2009, 18:45
239
Film platosu değerlendirilecek

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü Sanat ve Bilim Merkezi'nin dizi çekimlerine de sahne olan film platformuna taşınmasını ve platformun değerlendirmesini yaptı.

Açıklamasından önce yeni evlendirme dairesinde bir çiftin nikahlarını kıyan ve ardından aynı mekan içindeki film platformunu değerlendiren Bayram, alanın farklı etkinlikler için kullanılabileceğini söyledi. Platformun kendi gündemlerinde de olduğunu ve burada kadınların el emeklerini sergileyebilecek bir çalışma yapılacağını ayrıca istek olursa düğün törenlerinin yapılabileceğini belirtti.

“Böylesine güzel bir mekanı en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.” diyen Bayram, resim, el işlemeciliği ve daha birçok sanat organizasyonun burada yapılabileceğini ifade etti. Bayram, daha önce film setine ev sahipliği yapan platformun talep gelirse tekrar böyle bir organizasyona ev sahipliği yapabileceğini sözlerine ekledi.

Serap Ağır

banner844
Yorumlar (0)