banner851

banner614

FLAŞ OHAL KARARI!

Bakanlar Kurulu toplantısının ardından soruları yanıtlayan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, OHAL'in bir defa daha uzatılacağını söyledi.

banner619
Gündem 08.01.2018, 17:44
2888
FLAŞ OHAL KARARI!

2018’in ilk Bakanlar Kurulu Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de yapıldı. Bakanlar Kurulu'nun gündeminde OHAL'in süresinin uzatılıp uzatılmayacağı, KHK'lar, yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadele, Avrupa Birliği vardı. Bakanlar Kurulu toplantısının ardından kameraların karşısına geçen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, OHAL'in bir defa daha uzatılacağını ifade etti. (Kaynak: Hürriyet)

Yorumlar (12)
düzceli 4 yıl önce
OHAL nedeniyle mağduriyet yaşayanlar mağduriyetini yazsın... saçma sapan istemezük çığırtkanlığı yapmayın... acaba kirli işleriniz mi yarım kaldı OHAL'den dolayı.
yasaklı 4 yıl önce
Bunlar seçimleri de yine ohal de yapacaklar. OHAL deyken çalmak daha kolay değilmi. ülke daha fazla felakete sürüklenmeden inşAllah silinirsiniz sahneden..
Evet çıkacak ohal bitecek 4 yıl önce
Evet çıkalı kaç ay oldu, milleti neden kandırıyorsunuz, neden hala ohal devam ediyor.
Öğrenen varmı 4 yıl önce
Yıl bitti, şu yerli uçak ile yerli arabanın fabrikasının yerini hala öğrenemedik. Bilen var mı? Acaba OHAL den mi ,yoksa BUHAL den dolayımı bilemiyoruz?
Osman 4 yıl önce
Kaldırılan her taşın altından Amerikadaki pis domuzun yavrucukları, vatan haini, alçak, şerefsiz fetocular çıkıyor. Devletin en kılcal damarlarına kadar girmişler. Bu durumda OHAL nasıl kalksın ki.
ReiS 4 yıl önce
Seçimlerde bakicaz . Ama bizim insanımız saksakciligi seviyor
Burak 4 yıl önce
O hal olmadan khk çıkartılmadan yönetilemeyen bir ülke haline geldik yazık yazıklar olsun ama haktır vatandaşada yazıklar olsun gerekiğini yapmaktan aciziz.
Alim çocuk 4 yıl önce
OHAL ilk açıklandığı zaman, üç ay sürmeye bilir. Bir buçuk ayda bitebilir diyorlardı. Bu kaçıncı üç aylık oldu sayabildiniz mi? Doğuda OHAL ı kaldırdık diye afişler vardı sanki. Şaka gibi ...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın