banner851

banner614

GENÇ AVUKATIN ÖLÜMÜ HAREKETE GEÇİRDİ

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde midesine kelepçe takılan Selin Selem’in hayatını kaybetmesinin ardından Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada Tıp Fakültesi Dekanlığı tarafından idari ve hukuki işlemlerin başlatıldığı bildirildi.

banner619
Gündem 13.07.2018, 11:55 14.07.2018, 14:10
9345

Düzce Üniversitesi Hastanesi’ne obezite tedavisi olmak için gelen 23 yaşındaki stajyer avukat Selin Selem  midesine tüp takılmasının ardından bir süre sonra rahatsızlandı. Selem, ailesi tarafından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü de yaşanan acı olayın ardından sorumlunun tespit edilmesi için harekete geçti.

“Varsa sorumlular hakkında tüm işlemlerin yapılacağından herhangi bir şüphe duyulmasın”
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Üniversitemiz Hastanesine obezite tedavisi amacı ile gelen ve geçirdiği ameliyattan bir süre sonra vefat eden Selin Selem'in vefatından dolayı büyük üzüntü duyuyor, kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Yaşanan elim olay ile ilgili olarak Üniversitemize yapılan resmi bir başvuru olmamasına rağmen, basında yer alan haberler ihbar kabul edilerek Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanlığınca ivedi olarak idari ve hukuki işlemler başlatılmıştır. Yapılacak idari ve hukuki işlem sonucunda varsa sorumlular hakkında gereken tüm işlemlerin yapılacağından herhangi bir şüphe duyulmaması hususu kamuoyuna saygı ile arz olunur.”


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (16)
Kazazede 3 yıl önce
Ben hastanede 12 gün yoğun bakım da 33 gün de Gövüs Cerrahisine de yattım. Hocalarımdan Allah razı olsun. Bana çok iyi baktılar. Hemşirelerde ilgilendiler .
Ayşe 3 yıl önce
Babam yoğun bakımda altı ay kaldı.bir sürü rezilliğe şahit olmamıza rağmen sesimizi çıkaramadık, hastamız içeride diye. Yoğun bakımda hemşireler müzik açıp o hastaların arasında karşılarına geçip oyunlar oynuyorlar, gözlerimle şahit oldum.
Anne 3 yıl önce
30 günlük bebeğimden 5 tüp kan aldilar
Nedeni test yapilacakmis, hastalık olabilir erken teshis onemli vs vs dediler o psikoloji ile yaptirdm sonucu sorunca sorun yok bisey yok dediler yani boşu boşuna bebegimi yarım saat ağlattılar.
turgay 3 yıl önce
şimdi beni topa tutarlar ama doğru söyleyenin sveilmediği bir ülkede yaşadığımız için ben alışkınm şimdi geleyim size sayın anne iyi ki çıkmamış hamd olsun da
boşuna gitmesin diye bişey mi çıksın istediniz bu nasıl sığ kafa yapası nasıl geri kalmış düşünce yapısı Allah çocuğunuza şimideden kolaylık versin
Hasta annesi 3 yıl önce
Kimse kusura bakmasin duzcede kimi hemsireler isini ciddiye almiyor daha bir kac ay once hemsirenin biri yuzunden16 aylikcocugum öluyodu neredeyse kolunda agri kesici serum unuttu sordugumuzda birsey olmaz dediler Ankaraya zor yetistirdik.
maz 3 yıl önce
10 ay dişini sıksa istediği hale rahat gelirdi yazık olmuş
Mafyaya cevap'a cevap 3 yıl önce
Kardeş boş yapma. Adam haklı, hangi hasta o hastaneden memnun ayrıldı. Herkes ayrı bir kafada. İyi hizmet görmek için illa parti yandaşı mı olalım.
Mafyaya cevap 3 yıl önce
Kardeş kimse kimseyi zorla o hastaneye getirmiyor begenmiyorsan gelmeyeceksin yada ecele kadere inanicaksin hangi doktor senin babani öldürmek istesin yoksa
MAFYA 3 yıl önce
babam yörüme gitti o hastaneye morg dan cıktı rahmetli babam ve bırcok hasta aynı duyyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın