banner851

banner955

Gençler 2. Kez Yürüdü

Aziziye Mahallesi gençleri 22 Ekimde yaptıkları PKK karşıtı yürüyüşe bugün bir yenisini daha ekleyerek, PKK'ya olan tepkilerini yine yürüyüş ve sloganlarla gösterdiler.

Gündem 01.11.2009, 16:38
251
Gençler 2. Kez Yürüdü
banner1032

Aziziye mahallesi gençleri ellerinde pankartlarla yeni yapılan Düzce Lisesi'nin önünden anıtpark meydanına kadar PKK aleyhine slogonlar atarak yürüdü. Yaklaşık 100'e yakın gencin yaptığı yürüyüş sırasında geniş güvenlik önlemi alındı.

Aziziye gençliği tarafından düzenlenen yürüyüş anıtparkta saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından hazırlanan basın bülteni aziziye gençlik adına nejdet üçüncüoğlu tarafından okundu türkiyede okadar açılım bekleyen konular varken eline silah alıp dağa çıkan çakallara açılım yapılmasını protesto etmek için burada toplandık devletin bütün imkanlarını dağdaki teröristlerin hizmetine sunması kanımıza dokunuyor binlerce vatan evladı bu devlet ve bu millet için bu bayrak için neden savaştı.

Hainler otobüs üstünde pkk bayrakları arasında zafer işareti yapsınlar diyemi sorularının sorulduğu basın açıklamasında çapulcular unutmasınlarki bizler onurlu asil vatandseverlerin torunlarıyız gerektiğinde destan yazmaya hazırız denildi.

banner844
Yorumlar (0)
15
kapalı