banner851

banner955

GENÇLERE MİLLİ ŞUUR AŞILANIYOR

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce İl Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü tarafından Gölyaka’nın Güzeldere Şelalesi mesire alanında Gençlik Kampı organize edildi.

Gündem 06.07.2022, 12:00 06.07.2022, 11:25
1613
GENÇLERE MİLLİ ŞUUR AŞILANIYOR
banner1032

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce İl Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü tarafından Düzce’nin doğal güzelliklerinden olan ve Gölyaka sınırlarında bulunan Güzeldere Şelalesi’nde düzenlenen Gençlik Kampı yoğun ilgi gördü. Söz konusu etkinliğe; Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ali Sat ve TÜGVA İl Temsilcisi Ersoy Mutlu katıldı.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ın da katılım sağladığı Gençlik Kampı’nda gençler ile bir araya gelen idari amirler, öğrencilerle bol bol sohbet etti.

Düzce’deki 14 farklı liseden gençlerin katıldığı ve kardeşlik anlayışının egemen olduğu kampta İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, gençler ile hasbihal ederek hayata dair deneyim ve tecrübelerini paylaştı.

Dolu dolu etkinliklerin renk kattığı kampta, öğrenciler keyifli bir gün geçirdi.

15 Temmuz şehitlerinin de anıldığı ve gençlere ‘vatanseverlik’ şuurunun aşılandığı TÜGVA Gençlik Kampı unutulmayacak dostluklar ile güzel bir anı olarak gençlerin gönlündeki yerini aldı.  

Yorumlar (5)
Ömer 3 ay önce
Bu derenin suyu nereden geliyor.buraya kimlerin çocukları çağrılıyor.
Zapata Harun 3 ay önce
Milli Şuur...
Torpil, liyakatsiz atamalara referans, KUL HAKKI...
nsm 3 ay önce
muhammed ali'nin cifligine de seneye götürürler herhalde...
Hasan2 3 ay önce
Ona milli şuur deneyelim de torpil şuuru ya da sınavsız atanma şuuru diyelim
hasan 3 ay önce
MaşAllah idarecilerle öğrencileri içiçe görmek hoşuma gidiyor. Bu seviyelere inilmeli.
16
parçalı bulutlu