banner851

banner614

GENEL BAŞKAN’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

banner619

Sağlık ve sosyal hizmet çalışanları Sağlık-Sen Düzce Şubesi’nin düzenlediği kahvaltıda buluştu. Etkinliğe katılan Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, sağlık çalışanlarının çalışma koşullarının iyileştirilmesine dönük çalışmalar hakkında bilgi verdi.

banner846
Gündem 08.05.2017, 10:15 08.05.2017, 16:00
926
banner844

Sağlık-Sen Düzce Şubesi yakın tarihlerde kutlanan Ebeler Haftası, Hemşireler Günü ve Anneler Günü dolayısıyla ortak bir etkinliğe imza attı. Sağlık çalışanlarının bu özel günleri kahvaltı programı ile kutlandı.

Etkinliğe Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Bolu Sağlık Sen Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, sağlık ve sosyal hizmet çalışanları ve aileleri katıldı.

Yoğun bir katılımın olduğu kahvaltı organizasyonunda sağlık ve sosyal hizmet çalışanları aileleriyle beraber keyifli bir pazar günü geçirdi.

Programda kısa bir konuşma yapan Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş, sağlık çalışanlarının giderilmesini beklediği sorunlara ilişkin yürütülen çalışmalara değindi. Memiş, yıpranma payı, lisans tamamlamada üst öğrenim sayılmayan bölümlerin tekrar üst öğrenim olarak sayılması, gündemde olan 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu Değişikliği ve 4. dönem toplu sözleşme ile alakalı sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına bilgi verdi. Ayrıca yoğun katılımdan dolayı herkese teşekkür etti.

Yorumlar (3)
adam 4 yıl önce
neden bu sendikayı eleştiriyorsunuzki..sağlıkcılrdaki duruşu eleştirin neden sağlık sen e üye oluyorlar..adamlar da farkında akp ve güçlerine biat eden eden zavallı menfatcileri üyeleri toplıyolar..sonra utanmadan akp yi eleştiryorlar...
Bir soru 4 yıl önce
Memur masada nasıl satılır. Onu da anlatmışlarmı?
fetö 4 yıl önce
Fetöcülük hakkında da bilgi verildi mi acaba?