banner851

banner614

GENEL MERKEZ ÇAĞIRDI

banner619

Kritik belediye başkanlığı seçim öncesi AK Parti Genel Merkezi başkanlık için adı geçen Murat Caymaz, Hasan Küçük ve Dursun Ay’ı mülakat için yarın Ankara’ya çağırdı.

banner846
Gündem 05.10.2017, 18:49 05.10.2017, 19:06
10211
banner844

Düzce Belediye Meclisi yarın saat 15.00’da yeni belediye başkanını belirlemek için toplanacak. Düzce’nin geleceği adına önem taşıyan bu kritik seçim öncesi önemli bir gelişme yaşandı. AK Parti Genel Merkezi başkanlık için adı geçen üç ismi mülakata Ankara’ya çağırdı.

AK Partili belediye meclis üyeleri Murat Caymaz, Hasan Küçük ve Dursun Ay yarın sabah saat 08.00’da mülakat için genel merkezde olacak.
Eski başkan Keleş’in istifasının ardından art arda toplantı trafiğinin yaşandığı AK Parti’de ilk etapta Murat Caymaz ve Dursun Ay isimleri ön plana çıkarken AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’in başı çektiği bazı partililerin Dursun Ay için bastırdığı biliniyor. Tüm bu gelişmeler ışığında gözler şimdi son kararı verecek olan genel merkeze çevrildi. Mülakatın ardından meclisteki seçim için saat 15.00’da belediyede hazır bulunacak olan bu üç isimden kimin aday olacağı yarın belli olacak.

Keleş bugün Ankara’ya çağrıldı
Diğer taraftan Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de bugün Ankara’ya çağrıldığı öğrenildi. Mülakat öncesi parti üst yöneticilerinin Keleş’i genel merkeze davet etmesi dikkat çekti.

Haber:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (89)
Düzce li 4 yıl önce
Düzce ı
gariban......... 4 yıl önce
benden söylemesi bunlarda bişey olmaz murat caymaz niye kactı o zaman şimdi belediye başkanı olcak il başkanı nederse onu yapcak
Beladiyeci 4 yıl önce
Kadir BADURU kimse söylemiyor fakat üçüne ezber bozdurur.Üçünü destekleyen gurup belli.caymaz cahit aydına hizmet eder.dursun ay keleşin,keskinin ve menzilin hükmünden çıkmaz.hepisi keleş kadar sorumlu olanlardan.yanlışa dur demediler.
Hasan D. 4 yıl önce
Demokrasi falan kalmadı. Halk da kim oluyor. Sadece 2019 da bir görünürler bizlerde yalaka gibi çeket ilikleyip karşılarız o kadar. Kendi adıma konuşuyorum karşılayan ş...sizdir.
açıklıyorum 4 yıl önce
yeni başkanımız mehmet keleşş
Akpli 4 yıl önce
HADI YENI BASKAN GORELOM SENI ŞU KELEŞIN SAÇMA
BUTUN UYGULAMALARINA SON VER KI HALK SANA GEREKEN DEGERI MUTLAKA VERECEKTIR
Duzceli 4 yıl önce
GELECEK YENI BASKAN BELEDIYEYI KOPLE KELESIN SULELESINDEN KURTARIP YENIDEN CALISIR HALE GETIRMESI LAZM YOKSA HICBIRSEY DEGISMEZ BAZI DUYMLARA GORE KELES BELEDIYEDE HALA ETKISININ SURECEGINI SOYLENIYOR
fatsalı 4 yıl önce
ha caymaz ha keleş :)) bu cayar hepside keleşin sağ kolu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın