banner851

banner614

GENEL MERKEZ GÖREVLENDİRDİ

banner619

Ak Parti Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde yurtdışında yaşayan Türk vatandaşların desteğini kazanmak için Almanya’ya gitti. 3 gündür Almanya’da olan Keleş’in yarın Düzce’ye döneceği öğrenildi.

banner846
Gündem 21.07.2014, 15:42
282
GENEL MERKEZ GÖREVLENDİRDİ
banner844

Düzce Milletvekili Osman Çakır’ın ardından AK Parti Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gurbetçilerin desteğini aramak için Almanya’ya gitti. Cuma gününden bu yana Almanya’da olan Keleş, partisinin seçim çalışmalarına katıldı. AK Parti Genel Merkezi tarafından görevlendirilen Keleş, yarın basına düzenleyeceği iftar yemeğine katılmak için yurda döneceği öğrenildi.


31 Temmuz ile 3 Ağustos arasında Almanya'nın yedi kentinde 1,4 milyon Türk seçmen sandık başına gidecek. Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları ilk defa Ağustos ayındaki Cumhurbaşkanlığı seçiminde bulundukları ülkelerde oy kullanabilecek. Dünyanın en büyük Türk diasporasına ev sahipliği yapan Almanya'da seçim çalışmalarına ağırlık veren AK Parti’de geçtiğimiz günlerde Milletvekili Osman Çakır’da Almanya’ya gitmişti.

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

Yorumlar (0)