banner851

banner614

GEREKÇE: “GENİŞLETME”

Düzce Belediyesi şehir içi trafiğinin ana arterlerinden olan Mimar Sinan Caddesi’ni genişletme kararı aldı. Bunun için caddeye cepheli Fettah Bey Tarlası olarak bilinen alandaki iki blok kamulaştırılacak. Konu, belediye meclisinde gündeme alındı. Ulaşımın can damarı olan Mimar Sinan Caddesi ve diğer kamulaştırmalar için İller Bankası’ndan talep edilen kredi miktarı ise 7 Milyon TL.

banner619
Gündem 15.11.2016, 12:08 16.11.2016, 14:28
3194
GEREKÇE: “GENİŞLETME”

Düzce Belediyesi tarafından şehir merkezi ile yeni çevre yolları arasındaki ulaşımı sağlayacak cadde ve bağlantıların yapılması için yürütülen kamulaştırma çalışmaları devam ediyor. Kısa bir süre önce açılışı yapılan Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne bağlanan Haydar Gördebil Caddesi’ndeki genişletme çalışmalarından sonra bu kez de bu caddeye bağlanan Mimar Sinan Caddesi’nde genişletme çalışmaları başlatılacak. Özellikle mesai saatleri bitiminde trafiğin vızır vızır işlediği caddeyi genişleterek trafik akışını rahatlatmak isteyen belediye, caddeye cepheli Fettah Bey Tarlası olarak bilinen alandaki iki bloğu kamulaştırma programına aldı.Terminale ulaşımda ana arterlerden biri olan ve Asarsuyu Deresi kenarında tek şerit olarak trafik akışı sağlanan Mimar Sinan Caddesi’nin genişletilmesi için yol haritası da belirlendi. Buna göre; caddenin Haydar Gördebil Caddesi’ne bağlanan kısmında Fettah Bey Tarlası olarak bilenen bloklarda Şehit Yalçın Sokak mevkiindeki 2 bloktaki 32 daire kamulaştırılacak. Bunun için daire sahipleriyle Düzce Belediyesi’nde ilk görüşme gerçekleştirildi. Düzce Belediye Meclisi’nde söz konusu kamulaştırma çalıştırmaları için İller Bankası’ndan 7 milyon lira kredi alınması Kasım ayı oturumunda gündeme alınmıştı.

banner844
Yorumlar (19)
Esnaf 5 yıl önce
Arkadaşlar bir sanayi esnafı olarak bende utanıyorum burda olmaktan kimin ne dediği belli değil burayı gören utanmalı şehrin ortası burası. Yazıklar olsun
reci 5 yıl önce
bence yerinde bir karar duzce yikildikca düzelir
Düzceli 5 yıl önce
Unutuldu sanayii kardeşim boşuna çenenizi yormayın seçim gelince bahsederle anca o kepazelik öyle gider
Karacalı 5 yıl önce
Cumayeli doğru söylüyor sanayideki kepazelik nedir arkadaş oradaki pisliği görüp nasıl evinizde rahat yatıyosunuz
Cumayerili 5 yıl önce
Önce sanayi kepazeliğini kaldırın boş işleri bırakın bu kadar insanlarla makara yapmayın
YOLU DEREDEN TARAFA GENİŞ 5 yıl önce
İSTİMLAK ETMEYE GEREK YOK ASAR DERESİ BURADA OLDUKÇA GENİŞ DEREDEN TARAFA YOL GENİŞLETİLSİN
Yorumcu 5 yıl önce
Dere üzerine viyadük yapın.
Bluesea81 5 yıl önce
Derenin üzeri olmaz taşkın halinde ancak kurtarıyor. İtfaiyenin o yolu araç parkına kapatıp derenin karşına alınabilir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın