banner851

banner955

GÖLYAKA’DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Düzce’de selden etkilenen bölgesinde helikopter ile havadan incelemelerde bulundu. Helikopterle iniş yaptığı Gölyaka ilçesinde vatandaşlarla konuştu.

Gündem 30.06.2022, 18:30
2867
GÖLYAKA’DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
banner986

Batı Karadeniz Bölgesinde yaşanan selin yaraları sarılmaya çalışılıyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, selden etkilen Düzce’yi havadan inceledi, ardından Gölyaka ilçesine iniş yaptı.

Düzce Valisi Cevdet Atay, Ak Parti Kadın Kolları Genel Merkez Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile Gölyaka ilçesinde vatandaşları dinledi, geçmiş olsun temennisinde bulundu.


Bakan Karaismailoğlu, daha sonra selin zarar verdiği alanlarda incelemelerde bulundu.

Öncü Haber / İHA

Yorumlar (6)
YAVUZ81,08 2 ay önce
Adam dert yanıyor bakan sırıtıyor bu kadar samimiyetsizlik bu kadar milletten köpük olduklarının yüz ifadesidir bu yüz
Düzce'li.. 2 ay önce
Aman ne güzel.. Halkın olanı halka deeerken Oxije'e vermişsiniz.. Fahiş fiyata çay kahve, üç beş masa.. Bu arada Eski vekille ilgili vahim iddialar olan yazı, internettebn kalk tı.. Niye ki..
özlü söz 2 ay önce
Gereksiz masraf hep
Burak Özt. 2 ay önce
Bırakın bu işleri Sn. Milletvekilleri özelliklede Ayşe hanım
Düzceli 2 ay önce
Basın bu günlerde işe yarar diye bekliyoruz. Şehir merkezinde 3 gündür su yok kimseden çıt yok yakında şehir kokmaya başlayacak sizde maşAllah ne haber yapıyorsunuz. Helikopter görüntüsüne mi hasretiz
Düzce'de Tek vekil Ay 2 ay önce
Düzcenin vekili bir tek Ayşe Keşir mi, nerede Ümit yılmaz, nerede Fahri çakır, böyle bir zamanda da Düzce halkının yanında olmayacaklarsa vekilliklerinden istifa etsinler, yazıklar olsun.
26
açık