banner851

banner614

GÖNÜL SEFERBERLİĞİ BAŞLIYOR

banner619

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti il başkanları toplantısında yaptığı konuşmada, "Önümüzdeki yıl sonuna doğru yapacağımız büyük kongrede milletimizin işaret ettiği şekilde kendimizi yenileyecek, enerjimizi tazeleyeceğiz." dedi.

banner846
Gündem 30.10.2019, 15:38 30.10.2019, 18:57
1855
banner844

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde partisinin kuruluşundan bu yana görev yapmış il başkanları ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısına, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Teşkilat Başkanı Davut Biriktir, Düzce Milletvekili ve Kurucu İl Başkanı Fahri Çakır, önceki dönem milletvekilleri ve il başkanlığı yapan Metin Kaşıkoğlu, Fevai Arslan ile Hikmet Keskin katılım sağladı.


Erdoğan, il başkanlarına hitaben yaptığı konuşmada, kongre süreci ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Önümüzdeki yıl sonuna doğru yapacağımız büyük kongrede milletimizin işaret ettiği şekilde kendimizi yenileyecek, enerjimizi tazeleyeceğiz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Genel Merkezimizin koordinasyonunda, şehirlerimizin her birinde il başkanlarımızdan başlayarak partimizde hizmet etmiş tüm kardeşlerimizi yeniden bir araya getirecek bir gönül seferberliğini başlatıyoruz." diye konuştu."Tek sebebi, terör devleti kurmak isteyenlerin başına oraları geçirme niyetidir"
Barış Pınarı Harekatı hakkında da konuşan Erdoğan, "Barış Pınarı Harekatı'nı yapmamızın tek sebebi, terör devleti kurmak isteyenlerin başına oraları geçirme niyetidir, bunu başardık." ifadelerini kullandı.
Barış Pınarı Harekatı bölgesiyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çok ciddi tahkimatlar, tüneller var. Bunlar bütün o tünellerin betonlarını nereden alıp yaptılar? Lafarge. Lafarge kimin bir fabrikası? Fransızların. Ey Fransa, sen önce bunun bedelini öde. Siz, terör örgütlerine yardım yataklık yapan bir yönetimsiniz." dedi.
Yorumlar (26)
YYYYYYY 2 yıl önce
sayenızde kocaman bir köy olduk.Ve doldurduğunuz suriyeli ıraklı afganlı pakistanlı özbekli lerinizi alın gidin düzceden...sizleri görünce ilimize ihanet etmenizden başka birşey gelmiyor.KELEŞİDE unutmayın giderken.
eski akpli 2 yıl önce
şu fotoğrafda keleş eksik..Ve ben bu fotoğrafa bakınca içimden birşeyler demek istiyorum...sizin orda olmanız bile negatif elektrik dağıtıyor insanlara.
aziz düzcelii 2 yıl önce
şu önde oturanlardan ve önceki akp lilerden çekmedi düzce hiç kimseden çektiği kadar.birde i.korkmaz la biri daha vardı.birde akçakocalı fetocu..siz Düzceye zarar verdiniz.hepinizi temizlesin..akp ye 1 km yanaştırmasınlar..
resme bak resme 2 yıl önce
şu foto karesi herşeyi anlatıyor..VAH VAH..
yeneroğlu 2 yıl önce
yeneroğlunun istifası ile nasıl bir yapılanma içinde oldukları aşikar
DÜZCELİ 2 yıl önce
RESME BAKINCA AK PARTİNİN KENDİNİ NE KADAR TOPARLAYACAĞI ANLAŞILIYOR :)
Mehmet 2 yıl önce
Resimdekilerle ilk seçimi kaybetme olasılığınız yüzde yüz,bu mu yenilenme? yerelde bittiğinizin resmidir bu resim....
eski düzceli 2 yıl önce
Akp Senelerdir Sadece Mecliste parmak kaldırsınlar diye milletvekili adaylarını yazı tura atarak belirliyor. Bu resimdeki arkadaşlar da aynı yöntemle belirlendi. Parmak kaldırılacak kaldırın. Başka hiç bir işe yaramadılar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
açık