banner851

banner955

GÖRÜNTÜLER KORKU VERİCİ

Düzce’nin merkeze bağlı Gölormanı Köyü köy minibüslerinde Koronavirüs salgınının umursanmadığı görüldü. Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na gelen görüntüler ‘Bu kadar da olmaz’ dedirtti.

Gündem 13.02.2021, 14:25 13.02.2021, 13:57
1294
banner1032

Düzce’nin Merkez ilçesine bağlı Gölormanı Köyü köy minibüslerinde kaydedilen görüntülerde sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı ve vatandaşların değim yerindeyse üst üste yolculuk yaptığı gözlemlendi.

MESAFE HİJYEN NEREDE? YAZIKLAR OLSUN!     

Pandemi döneminde her ne kadar iyiye gidilse de, uzmanlar tarafından maske-mesafe-temizlik kurallarına uyulması gerektiğini belirten açıklamalar peş peşe geliyor. Ancak bazı yolculuklarda şoför ve yolcuların bu kurallara uymadığı görüntülendi. Gölormanı Köyü seferlerinden birinde kaydedilen görüntülere bir yenisi daha ekledi. Öncü Whatsapp İhbar Hattı’na gelen görüntülerde şikayetçi vatandaş şu ifadelerde bulundu:

“ Pandemi döneminde 3 kuruş para kazanmak için Gölormanı arabalarının rezilliği ortada. Nerede bu emniyet! Niye sosyal mesafe kurallarına uyulmuyor, herkese sosyal mesafe var da bir tek Gölormanı otobüslerinde mi yok? Mesafe hijyen nerede. Yazıklar olsun”  

Yorumlar (4)
Yusuf 2 yıl önce
Gölormanı arabalarının rezilliği die ibare geçiyor bu hakarettir kullanılan kelimelere dikkat edin.
Merkezde bir gölormanlı 2 yıl önce
Bu ihbarı yapan arkadaş hiç belediye halk otobüslerine binmemiş. Yazık.
konuralpli 2 yıl önce
bogaziçi arabalarınında durumu aynı farksız bısey desen basına ıs alıyosun kırmızı otobusler candır can
Düzceli.. 2 yıl önce
İstanbulda otobüslerde ki kalabalığa bir bakın..Akşam üstleri iç içe yolculuk.. Kartalkayada, Kartepede, Uludağda virüs etkili değilmi.. Birde onu sorun..
15
parçalı bulutlu