banner851

banner614

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

banner619

Kaza kurbanı olan anne Fatma ve kızı Özlem Kartal, kalabalık bir cemaat eşliğinde bugün son yolculuğuna uğurlandı. İlk olarak helallik için Yeni Mahalle'deki evlerine getirilen merhumelerin cenazeleri, Yenitaşköprü Köyü'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

banner846
Gündem 05.10.2019, 17:38 05.10.2019, 18:15
6911
banner844
D-100 Karayolu İhsaniye Köyü mevkiinde yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobilin çarpması sonucu hayatlarını kaybeden anne ve kızı bugün gözyaşları arasında toprağa verildi.

Kaza kurbanı olan 38 yaşındaki anne Fatma Kartal ile kızı 20 yaşındaki Özlem Kartal'ın Düzce Atatürk Devlet Hastanesi morgundan alınan cenazeleri ilk olarak merkeze bağlı Yeni Mahalle'deki evlerinin önüne getirildi.

Burada kurulan taziye çadırında baba Şaban Kartal ve aile fertleri taziyeleri kabul etti. Şaban ve emekli eşi Fatma Kartal'ın hastanedeki mesai arkadaşları, kızları üniversite öğrencisi Özlem Kartal'ın arkadaşları, yakınları ve sevenleriyle evlerinin bahçesi dolup taştı.


Gözyaşlarının sel olduğu helallik alınması sonrası anne ve kızı, Yenitaşköprü Köyü'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aynı köy mezarlığında toprağa verildi.Öncü Medya Ailesi olarak merhumelere Allah'tan rahmet, acılı ailesine başsağlığı diliyoruz.
HABER:C.ÜSTÜNER


 
Yorumlar (11)
Mehmet HAN 2 yıl önce
Şaban kardeşim.seni ve Baban Mustafa amcayı Düzce restorandan tanıdım yıllarca sen market biz lokantada çalıştık.Allah yüksek doz sabırlar versin acı aniden ve çok büyük ben de yüksek sabırla yaşıyorum.dilerim adalet yüreğini acıtmaz.
Yalçın Ozan 2 yıl önce
İki gündür o an gözümün önünden gitmiyor. Çok acı ve üzücü Allah rahmet eylesin.
Yoldaş 2 yıl önce
Mekanları cennet olsun İnşAllah...
Rabbim sevenlerine sabırlar versin...
Saygı 2 yıl önce
Haberi yapıyorsunuz ama kaza neden oldu dügün var önlem niye alınmadı ??????
Mehmet demir 2 yıl önce
Sorun fahri çakırın sorunu üst geçit millet vekilliginde ne iş yapar vebalde onun
Yusuf Çakır 2 yıl önce
Sen kimsin lan soytarı o yol karayollarının kontrollünde cahil herif sırf otel için üst geçitin yapılır iş güzarlık yapma
Çevreden 2 yıl önce
Allah rahmet etsin geride kalanlara sabır versin
Puah 2 yıl önce
Düzgün yazın haberi "kaza kurbanı" nedir? ALLAH rahmet eylesin.
Ali Aydın 2 yıl önce
Rabbim her iki kardeşimize ğanii ğanii rahmet eyleye rahmeti ile muamele eylesin İNŞALLAH. KEDERLİ AİLE sine ve SEVENLERİNE RABBİM den SABIR lar niyâz ediyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın