banner851

banner955

Gümüşova İlköğretim Okulu Onarılacak

İl Genel Meclisi Ekim ayının ilk toplantısını gerçekleştirdi.Toplantıda görüşülen gündem maddeleri arasında bulunan Gümüşova Merkez İlköğretim Okulu ve Çilimli Dikmeli Sağlık Evi'nin iyileştirilmesine karar verildi.

Gündem 05.10.2009, 19:28
231
Gümüşova İlköğretim Okulu Onarılacak
banner1032

İl Genel Meclisi'nin bugün yapılan toplantısında, Ağustos ayı içinde Gümüşova Merkez İlköğretim Okuluna gidilerek incelemelerde bulunulduğu, prefabrik okul binasının elektriklerinin sık sık arıza yaptığı, kabloların fareler tarafından kemirildiği, elektronik aletlerin bozulduğu, elektrik giderlerinin yüksek olduğu tesbit edildi. Okulun üst katlarında bulunan bazı sınıfların katı yakıt kullanılması nedeni ile ısınmadığının belirlenmesi sonucunda doğalgaz uygulamasına geçilmesine karar verildi.

İl Genel Meclisi'nin gündeme getirdiği diğer bir konu ise Çilimli Dikmeli Sağlık Evi'nin onarılması idi. Sağlık evinin yerinde incelenmesinin ardından, binanın fiziki açıdan yetersiz olduğuna ve onarılması gerektiğine karar verildi. Sağlık evinin pencerelerine korkuluk yapılmasına, elektrik, su, kapı ve pencerelerin boyanmasına ihtiyacı olduğu oy birliği ile kabul edildi.
Meclisin ekim ayı ilk toplantısında gündemde olan diğer maddeler ise ilgili komisyonlara havale edildi.

Yorumlar (0)
14
kapalı