banner851

banner955

GÜNDEN’DEN YAKIN TAKİP

Düzce Belediyesi, geçtiğimiz günlerde adeta talan edilen, hasarsız alan ve oyun grubu bırakılmayan Kent Park’ta tadilat ve onarım çalışmalarını başlattı. İlk etapta çocukların oyun oynaması için oyun gruplarının onarımı yapıldı.

Gündem 01.06.2022, 10:00
1297
GÜNDEN’DEN YAKIN TAKİP

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Kent Park’ı yeniden elden geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde kamelyalardan, oturma gruplarına, oyun gruplarından tüm ahşap aksamlara kadar kırılan Kent Park’ta yenileme çalışmaları Düzce Belediyesi tarafından başlatıldı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parkın içinde bulunan oyun gruplarının kırılan aksamlarını tamir ederken tamir olmayan aksamlarını da yenileriyle değiştiriyor.

Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler de parkın ahşap aksamlarıyla ilgili onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor.

GÜNDEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Kent Park’ta ve Kusursuz Kafe’nin bahçesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek Park ve Bahçeler Müdürü Beytullah Yılmaz’dan bilgi alarak, bakım çalışmasını titizlikle gerçekleştiren personele teşekkür etti.

“EN ÖNEMLİ KONU ÇOCUKLARIN MUTLULUĞU”

Çocukların oyunlarından mahrum kalmaması için başlatılan çalışmalar daha sonra kamelyalar, oturma grupları ve ahşap aksamların değiştirilmesi ile devam edecek. Kent Park’ın yeniden yaz aylarından Düzcelilerin serinleyeceği bir park haline gelmesi için çalışmalar hızla sürecek.

banner844
Yorumlar (5)
Emine 7 ay önce
Bide tuvaletleri temizleseler leş gibi ve daha fazla oturma alanı olmalı
Madur 7 ay önce
Takip edin bakalım kimlere pes keş çekilecek orası
Vatandaş 7 ay önce
Gece gündüz bekçi güvenlik olmalı parkta güvenlik lazım
Kontrol önemli 7 ay önce
Çalışan 1 kontrol eden 4
ne zaman 7 ay önce
ne zaman biter.haber verin.özenerek yapın.ben gelip yine kırıp dökücem.cekirdek kabukları,poşet,tükürükle doldurcam.çok seviyorum böyle rezilliği.çünkü ben insani hasletleri tam olan bi mahluk değilim.
Yeni Sayımız