banner614

GÜNLER SONRA TEMİZLENDİ!

banner619

Düzce Belediyesi İnönü ve Avni Akyol parklarında nihayet temizlik yaptı. 2 haftadır kesilen ve budanan ağaçların kaldırılmaması yüzünden vatandaşların tepki gösterdiği belediye, kısım kısım yürüme yerlerini açmak yerine çalışmalar bitince toplu temizlik yapma yolunu seçti.

banner846
Gündem 28.11.2019, 16:23 28.11.2019, 19:30
1428
banner844
Düzceli vatandaşların "Parklarda, kaldırımlarda yürüyemez olduk" tepkisine rağmen temizlenmeyen İnönü ve Avni Akyol parklarındaki ağaç kalıntıları çalışmalar tümüyle bitince bulundukları yerden kaldırıldı.

Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na çok sayıda gelen şikayet fotoğraflarında budanan ağaçların neden günlerdir kaldırılmadığı sorgulanmıştı. Parkların içinde ve kaldırımlarda kesilen ağaç dalları yüzünden yürüyemediklerini belirten tepkili Düzceliler, Düzce Belediyesi'ni göreve davet etmişti. Vatandaşların yürüme yollarını bile açmadığı için eleştiri yağmuruna tutulan belediye temizlik görevini budama çalışmaları komple tamamlanınca yerine getirdi.

Belediyeden yapılan açıklamada, "Parklarda yaklaşık 2 hafta süreyle devam eden çalışmaların tamamlanması ile birlikte Temizlik İşleri Müdürlüğünden ekiplerin de desteği ile parklarda bulunan ağaç kalıntıları ve çevre temizliği yapıldı. 

Görüntü kirliliğinden şikayet eden vatandaşlar da ayrıntılı temizlik çalışmalarından dolayı ekiplere teşekkür etti." ifadeleri yer aldı.
HABER:C.ÜSTÜNER

 
Yorumlar (7)
Talihsiz talihli 2 yıl önce
Şu özlü de olmasa bu memleket heralde çamur ve pislikten kurtulamazdi...
Murat samsunlu 2 yıl önce
Budamasaydiniz kuşlar tepelerine yapsaydı
Aa 2 yıl önce
Temizlik imandandır.
Basin gucu 2 yıl önce
Sizde olmasanız bunların hiçbirşey yapacağı yok.Siz haber yapınca anında müdehale ediyorlar, samimiyetsizlikleri buradan belli.
Aa 2 yıl önce
Ellerinize sağlık.
kış bakımı 2 yıl önce
Millet olarak çok sabırsızız. Bir hizmet yapılıyorsa biraz vakit tanımak lazım. Bakın ne güzel tertemiz oldu işte.
Düzceli Vatandaş 2 yıl önce
Bu ağaçlar nasıl budanıyo anlamıyorum tarla korkuluğu gibi olmuş ağaçlar
15°
açık