banner851

banner614

Gürcü öğrenciler sahnede değil kurumlarda

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Düzce'ye gelen Gürcistanlı öğrenciler bu sefer sahnede değil kurumlardaydı.

banner619
Gündem 24.04.2009, 15:22
203
Gürcü öğrenciler sahnede değil kurumlarda

Sergiledikleri sahne performansıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na renk katan Gürcistanlı öğrenciler, bugün de Vali Bülent Kılınç ve Belediye Başkanı İsmail Bayram'ı makamlarında ziyaret etti.

İlk olarak Vali Bülent Kılınç'ı ziyaret eden öğrenciler, Kılınç ile sohbet etme imkanı da buldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Bülent Kılınç, “Ziyarete geldiğiniz için gerçekten çok mutluyum. Gürcistan bizim kendimize yakın hissettiğimiz ülkelerden bir tanesidir. Gürcistan'la geçmişte önemli ilişkilerimiz oldu. Bu ilişkileri bundan sonra da devam ettirmek için bu tür etkinlikler büyük önem taşıyor.” dedi. Kılınç, ziyarete gelen Gürcü öğrencilere hediyeler vermeyi de unutmadı.

Öğrencilerin ikinci durağı da Belediye Başkanı İsmail Bayram olurken öğrenciler, Bayram'a desteklerinden ötürü teşekkür etti. Özellikle dün yaptıkları gösterilerden çok etkilendiğini belirten Bayram, Gürcü öğrencilerin etkili oyunlarla göz kamaştırdığını ifade etti.

banner844
Yorumlar (0)