banner851

banner614

GÜVENLİK PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü Kalıcı Konutlar Bölgesi kalıcı işyerlerinde hizmet veren belediye birimlerini yerinde inceledi. Burada personel ile görüşen Başkan Özlü, "Burada ciddi bir tenhalık ve rağbet eksikliği söz konusu idi. Aynı zamanda vatandaşlarımızın belediye hizmetlerine ulaşımı da zordu. Bu tespitin ardından böyle hızlı ve kalıcı bir çözüm uyguladık. Güvenlik problemi çözüldü. Burada bir insan sirkülasyonu başladı. Kalıcı Konutlar, örnek bir yaşam alanı haline gelecek." dedi.

banner846
Gündem 28.11.2019, 10:12 29.11.2019, 11:59
3293
GÜVENLİK PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
banner844

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Kalıcı Konutlar'da hem vatandaşlarla biraraya geldi hem de yeni açılan belediye birimlerini yerinde inceledi.Kalıcı Konutlar Bölgesi kalıcı işyerlerine taşınan Düzce Belediyesi birimleri; Sosyal Yardım İşleri, Ulaştırma Hizmetleri, Veteriner İşleri, Muhtarlık İşleri, Teftiş Kurulu ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret eden Özlü, burada bulunan ofisleri gezdi ve çalışan personelle sohbet etti.


"Hep birlikte hizmet için çalışıyoruz"
Başkan Faruk Özlü belediye birimlerinde verimli ve rahat çalışma ortamının oluşmasına özen gösterilmesi konusunda hassas olduğunu ifade ederek, "Düzce Belediyesi; başkanı, başkan yardımcıları, müdürleri ve personeli ile bir bütündür. Kurum personeli ne kadar çalışkan ve işini seviyorsa, severek çözüm odaklı hareket ediyorsa bir belediye o kadar başarılı olacaktır. Ben burada personelimizin kendini yalnız hissetmesini istemem, hep birlikte hizmet için çalışıyoruz.


Elbette çalışma ortamı; o kurumun proje üretimi ve uygulamasını doğrudan etkiler. Bu bakımdan ilgili müdürlerime ihtiyaçları olan her donanımı sağlamaları konusunda talimat verdim. Personelimiz bilsin ki biz her zaman onların yanındayız, çalışacağız, çok çalışacağız." ifadelerini kullandı.

"Başarılı bir çalışma olduğunu düşünüyorum"


Kalıcı işyerlerine taşınan belediye birimlerinin bölgede bulunan esnaf için de bir avantaj olduğunu dile getiren Başkan Özlü, "Burada ciddi bir tenhalık ve rağbet eksikliği söz konusu idi. Aynı zamanda vatandaşlarımızın belediye hizmetlerine ulaşımı da zordu. Bu tespitin ardından böyle hızlı ve kalıcı bir çözüm uyguladık, başarılı bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Vatandaşımız Düzce Belediyesini görüyor, şeffaf çalışma sistemini baştan sona takip ediyor. Bundan hem biz hem de Düzceli kardeşlerimiz memnun, esnafımız da memnun. Güvenlik problemi çözüldü. Burada bir insan sirkülasyonu başladı. Bu bölge, Kalıcı Konutlar geneli giderek daha güzel, örnek bir yaşam alanı haline gelecek" dedi.

Bahçelievler ve Yeşiltepe'yi ziyaret etti

Öte yandan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 6 aydır sürdürdüğü mahalle ziyaretlerine Kalıcı Konutlar Bölgesi Bahçelievler ve Yeşiltepe mahallelerinde devam etti.
İlk ziyaretini Bahçelievler Mahallesi'ne yapan konuşmasına yenilenen belediye kadroları ve çalışma sistemini anlatarak başladı. Daha sonra Yeşiltepe Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Özlü, vatadaşlara seslendiği konuşmasında, "Taleplerinizi bana, başkan yardımcılarımıza ve müdürlerimize iletebilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz. Belediye hizmet kurumudur, bunun farkındayız. Belediye kendi sorumluluklarını, vatandaşlar kendi sorumluluklarını yerine getirirse Düzce çok daha güzel olacak. Görüyorsunuz; gün geçtikçe çalışmalarımız iyiye gidiyor, borçlanmadan hizmet yapıyoruz. Bu hem sizin hem de bizim için çok önemlidir" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (9)
adamın teki 2 yıl önce
Güvenlik problemi halledilmişmiş! 3-5 tane zibidi yüzünden bazı piknik alanları kapatıldı, manzaralı yerlerde termosunla gelip çay içemiyorsun, bu mu güvenlik probleminin halledilmiş hali!
gerçekler 2 yıl önce
bence düzce tarihinin en kötü başkanı ismail bayram dı fakat bakan bey onuda geçti düzce için tam bir fiyasko ve zaman kaybı oysa ne umutlarla getirilmişti yazık ve günah gelmedi gelmeyecek vizyonu olan bir belediye başkanı çevre iller in durumu ortada fakat bizde sadece makam işgal etmek inanın utanıyorum yöneticilerimizden ne düzce halkı ne düzce doğası nede düzce merkezi bunları hak etmiyor
cüneyt 2 yıl önce
cek cak cuk hep bişeyler olacak gelecek gidecek bu nedir ya seçim bitti aloooo vaad verme zamanı değil verilen sözleri tutun artık hizmet istiyoruz
yapıyor zaten 2 yıl önce
Bisiklet yolu dedi, yaptı. Söylediklerini bir bir yapıyor zaten. Daha neyin lafını yapıyorsunuz?
demetevler 2 yıl önce
Dünya bankasındaki iş merkezine de el atılsın. Öncü Haber olarak lütfen gelin haberleştirin.
CAN.D 2 yıl önce
sayin özlü DÜZCEDE ULASIM ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERLE DIGER ILERIMIZE DÜZCE AKCAKOCA HENDEK SAKARYA BOLU HALA AYNI DEGISEN BIR SEY YOK SENELERDENBERI YAZIYORUM ALTYAPI ÜST YAPI DERSEN BERBART YAZIN TOZ TOZ KISIN PIS KÖMÜR KOKUSU E BESDEN GIDERSIN YOL BOYU COK BERBART GÖRÜNTÜ ESKI EVLER ESKI SANAYI BERBART
CAN.D 2 yıl önce
NUSRETDIN MH LESINDE ELETIRIK TELERI YERIN ALTINA AILNMAMIS TIRAFO EVIN IKINCI KATINDA ÖRÜMCEK AGASI OLMUS REZILIK YA VE ULASIMMI KACDIR YAZIYORUM BERBART BERBART DURAKLARDA BERBART MILET GIDER UZAYA DÜZCE GIDER YAYA SAYIN BASKAN ÖZLÜ ULASIM NASIL SENCE ALT YAPI NASIL
kurumlar 2 yıl önce
valilik binasını ve kurumları konutlara taşımadan olmaz.komşu il sakarya öyle yaptı hemde düzcedekinden daha uzak.
düzceli 2 yıl önce
sayın belediye başkanı sanki başka partiden ENKAZ OLARAK BELEDİYE devir almış gibi konuşuyorsunuz YANİ SİZ GELENE GELENE KADAR HİÇ BİR ŞEY YAPILMADI DÜZCELİNİN PARALARI ÇARÇUR EDİLDİ EEEEE NEDEN DAHA ÖNCEDEN HAMLE YAPILMADI AYRICA GÜREŞ ALANI SÖKÜLECEK BUNUN MADDİ ZARARINI SAYIN KELEŞ TEN TAHSİL EDİLECEK Mİ YOKSA SU FATURALARINA MI YANSIYACAK
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık