banner851

banner955

'GÜZERGAH' İÇİN TOPLANDILAR

Düzce İl Trafik Komisyonu araç trafiğine kapatılacak olan İstanbul Caddesi'ne alternatif güzergahları belirledi. Buna göre; Atatürk Bulvarı'ndan İstanbul Caddesi'ne dönüş yapacak olan araçlar, belediyenin yanında bulunan Necip Güney Sokağı'na dönüş yapacak. Yeni düzenleme ile Rıhtım Caddesi de artık tek yön olarak batı istikametine akacak.

Gündem 07.06.2017, 14:26 08.06.2017, 15:58
5904

Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında yapılan ve İl Trafik Komisyonu üyelerinin katıldığı toplantıda İstanbul Caddesi'nin trafiğe kapatılmasından sonra araçların takip edecekleri güzergahlar belirlendi. İstanbul Caddesi'ne alternatif olarak kuzey ve güney ulaşım aksları belirlendi. Buna göre; Rasim Betir Bulvarı, Mehmet Akif Caddesi, Rıhtım ve Saatçigil caddeleri şehir merkezinin yeni ulaşım ağını oluşturacak. Atatürk Bulvarı'ndan İstanbul Caddesi'ne dönüş yapan araçlar belediyenin yanında bulunan Necip Güney Sokak'tan ilerleyecek ve Mimar Sinan Caddesi'ne gidecek. Tek yön olarak batı istikametine Rıhtım Caddesi boyunca ilerleyecek olan araçlar Valilik Caddesi'nde gidiş-dönüşlü çift şeritli yola giriş yapacak. Güzergahın doğu istikameti ise Asar Suyu Deresi'nin güney kısmında Saatçigil ve Gazhane caddeleri boyunca ilerleyecek ve Celal Kasapoğlu Caddesi'nden çıkabilecek.

Öte yandan İstanbul Caddesi, 9 Haziran Cuma gecesi Necip Güney Sokağı başından Anıtpark Meydanı önündeki kavşağa kadar araç trafiğine kapatılacak.

C. ÜSTÜNER 

banner844
Yorumlar (26)
Ismi değişsin 5 yıl önce
Bence de İstanbul caddesi gaziantep caddesi bolu caddesi gaziantep caddesi isimleri değişsin. Yeşil Düzce olsun 12 Kasim caddesi, Melen caddesi olsun. Anket yapilsin
Doğrucu köylü 5 yıl önce
Onu bunu bilmem belediye baßkanı seçerken partiye deyil adama oy verceksın.bak eskişehire adam akademisyen heykeltraş estetikten anlıyo bataklığı cennete çevirdi dimi dünyada denizi olmayıpta plaji olan tek il helal olsun yılmaz büyükerşene
Güneş 5 yıl önce
Şu İstanbul caddesinin kapanmasina tepki gosterenler oldugu surece bu düzce gelişmez.Ama anladigim kadariyla Düzcenin en işlek caddesinin Istanbul caddesi olmasindan korkan esnaflar var.Az şu at gözlüklerinizi çıkarıp bi bakın olaya.
Sizin işiniz ne 5 yıl önce
Belediyeye sesleniyorum; sizin işiniz vatandaşın hayatını iyi hizmet vererek kolaylaştırmak değil midir. Her Allahın günü binlerce insanın nefretini kazanıyorsunuz. Bu yaptığınız gider ayak tribüne oynamaktan başka bir şey değil.
irfan yavuz 5 yıl önce
Azmimilli Mh Gazhane Cad. ve Cedidye Mh Mimar sinan Cad. birbirine bağlayacak yaya köprüleri yapılmalı. Küçüksu ile Otogar Köprüsü arası mesafe 600 mve tek yaya köprüsü var.
OLMAZ OLMAZ 5 yıl önce
BU İŞ OLMAZ BU İŞ BAĞDATDAN DÖNER
Allah bunu dusunenlerin e 5 yıl önce
Ya amaciniz nedir ya bu sehrin icine ettiniz, zorlastirmayin kolaylastirin , trafik kapanacak da ne olacak cok mu rahatlayacak siz rahatlatalim derken daha da yogunlastiriyorsunuz.ara gecis noktasi kapatilir mi?iyice arap sacina donecek
Selim 5 yıl önce
Duzceye yönetenleri şaşkınlıkla izliyorum..vay bizim halimize kardeşim sanki haliyle sıkıntı olan trafik böylemi rahatlayacak resmen millete zulüm yapiyolar Allah kolaylık versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız