banner614

HABERCİLİĞİN GÜR SESİ OLMAYA DEVAM EDECEK

banner619

Düzce’nin en çok izlenen ve en etkili ana haberi Öncü Ana Haber Bülteni, 14 Aralık 2020 itibariyle Mehmet Günesen’in sunumuyla canlı yayınla 18.30’da izleyicileriyle buluşacak. Haberciliğin gür sesi olmaya devam edecek olan bültende ‘doğru haber, doğru yorum’ izleyenlere ulaştırılacak.

Gündem 11.12.2020, 17:09
3495
HABERCİLİĞİN GÜR SESİ OLMAYA DEVAM EDECEK
banner785

Düzce’nin açık ara lider haber bülteni olan ve kendisini sürekli yenileyerek büyüyen Öncü TV, Ana Haber Bülteni’nde bir dizi değişikliğe imza attı.

Düzce’den ve bölgeden haberleri hızlı ve dürüst bir biçimde izleyicilerine ulaştıran, yaptığı haberlerle Düzce’nin sorunlarına ve Düzceliler’e ses olan, etik ve doğru haber anlayışı ve 26 yıllık saygın birikimiyle Düzce’nin zirve medya kuruluşu Öncü TV Ana Haber Bülteni artık haftanın yedi günü saat 18.30’da canlı yayınla izleyicileriyle buluşacak.

Mehmet Günesen, ‘Doğru yorum, doğru haber’ anlayışıyla bültenin sunuculuğunu üstlenecek. Yeni dönemde de bölgenin en etkili radyosu Öncü Radyo’da da canlı yayınlanmaya devam edecek.

Mehmet Günesen’in sunumuyla Öncü TV Ana Haber Bülteni,  14 Aralık 2020 Pazartesi gününden itibaren, saat 18.30’da canlı yayınla Öncü TV ve Öncü Radyo’da…

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

Yorumlar (1)
Talebe 1 ay önce
MaşAllah yeni kan yeni heyecan. Umudumuz gençlikte. Tebrikler Mehmet bey. Hayırlı olsun
kapalı