banner851

banner614

HABERSİZ OLANLAR SALONU DOLDURDU

banner619

Düzce Belediyesi’nin düzenlediği ve Macaristan İslam Cemiyeti Başkanı ve Macaristan Müftüsü Zoltan Bolek’in konuşmacı olarak katılacağı program, Bolek’in programa katılmamasından dolayı iptal edildi. Programın iptal edilmesinin ardından dinleyiciler salonu terk etti.

banner846
Gündem 10.12.2019, 17:47 10.12.2019, 18:50
2569
banner844

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen salon etkinlikleri devam ediyor. Bugün saat 15:00’da Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılması planlanan ve  Macaristan İslam Cemiyeti Başkanı ve

Macaristan Müftüsü Zoltan Bolek’in konuşmacı olarak katılacağı program, Bolek’in programa katılmamasından dolayı iptal edildi. Bolek’i dinlemeye gelen çok sayıda öğrenci ve vatandaşlar programın iptal edilmesinin ardından salondan ayrıldı.
Düzce Belediyesi yetkililerinden alınan bilgiye göre,  Macaristan İslam Cemiyeti Başkanı ve Macaristan Müftüsü Zoltan Bolek’in başka bir programı olduğunu ve bunu belediye yetkililerine bildirmediği için böyle bir durum yaşandığı belirtildi.
 

Yorumlar (9)
hamza 2 yıl önce
Hicbir hocayi muftuyu seyh bilmem ne hicbirini dinlemem itahat etmem tenezzul etmem sadece Allah a inanir dua ederim
VATANDAŞ 2 yıl önce
kaç müslümanın kul hakkına girildi şimdi ?
Adıre81 2 yıl önce
bi daha da çağırmayın yada ülkemizde dinlenmeye luzum olanlar dururken oralardan kimseyi getirmeyin veya organizazyon yapmayı öğrenin böyke durumlarda sayın lokman ayva'yı çağırın imdadınıxa yetişir.utanınyomusunuz şimdi.
Ahmet 2 yıl önce
Beceriksizliklerine bir örnek daha.
Asabi 2 yıl önce
Çok sayıda diyorsunuz. Salon zaten 50 kişilik... Komik olmayın
Komik 2 yıl önce
İslam adına konuşacak Adam daha sözünde durmamış,tamamen rezillik, İslamı insanlardan değil lütfen Kuran'dan öğrenmeye bakın,insanlara güvenmeyin
Ali 2 yıl önce
Çok sayıda vatandaş osmanlı macar ilişkileri gibi bir programda ne yapacaksa?
Vay 2 yıl önce
Bi organizasyonu bile beceremiyorlar.Vah vah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık