banner851

banner955

HALK EKMEK SATIŞLARI BAŞLADI

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın büyük gayret sergileyerek, gerek ekran önünde gerek ekran arkasında yürüttüğü görüşme trafiğiyle uygulamaya konan halkın ucuza ekmek temin edebileceği Halk Ekmek Büfeleri, 1 Eylül itibariyle hizmete başladı. Düzce Belediyesi tarafından kentin 4 noktasında oluşturulan halk ekmek satış noktalarında ekmeği 3 liradan alan vatandaşlar, Öncü Haber mikrofonuna, “Belediyemizden Allah razı olsun.” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.

Gündem 03.09.2022, 13:30 03.09.2022, 16:17
1319
banner1032

Ekmek zamlarının ardından Öncü Haber’in sık sık gündemde tuttuğu halk ekmek için 4 ayrı büfede satışlar başladı. Düzce Belediyesi’nin Düzce Fırıncılar Pastaneciler Tatlıcılar ve Börekçiler ve Sanatkârlar Odası ile yaptığı işbirliği sonucu açılan Halk Ekmek Büfeleri 1 Eylül’de hizmete girdi. 

Hangi noktalarda hizmet veriyor?

Halk ekmek; Camikebir Mahallesi film platosu önü, Hamidiye Mahallesi 60 Evler üst geçit yanı, Bahçeşehir Güzelbahçe Telekom karşısı ve Konuralp Şehit Murat Demir Mahalle Muhtarlığı önünde kurulan büfelerde 3 liradan satışa sunuluyor.

Ekmek satışları hangi saatler arasında yapılıyor?

Halk ekmek satışları 07.00-10.00 ile 16.00-19.00 saatleri arasında yapılıyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün halktan gelen çağrılara kulak vermesi ile hayata geçirilen  halk ekmek hizmetine ilişkin Öncü Haber ekibi, ucuz ekmek almak için büfelere gelen vatandaşların nabzını tuttu.

İşte vatandaşların görüşleri

Sezgin Karpuz: Belediyemizden Allah razı olsun diyorum, çok teşekkür ediyorum emeği geçenlere…

Ayşe Gür: Vallahi çok memnun kaldık. İlk defa aldım ve her gün de olacakmış. İnşallah her gün alacağım. 1 lira 1 liradır yani bizim için de… Emeği geçenlerden Allah razı olsun…

Özlem Yılmaz: Market ekmeğinden daha lezzetli. Başladığı gün de aldım. İnşallah her gün alacağım…

Yorumlar (0)
15
kapalı