banner851

banner614

“HALKA DOĞRU BİLGİYİ AKTARMAK İÇİN GÖREV YAPIYORLAR”

Düzce Valisi Cevdet Atay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Düzce’de görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile kahvaltı toplantıda bir araya geldi. Vali Atay yaptığı konuşmada, basın mensuplarının halka en doğru şekilde bilgi aktarmak için gece gündüz çalıştığını belirterek, “Görev yapan tüm basın mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.

Gündem 10.01.2022, 12:50 11.01.2022, 13:18
922
“HALKA DOĞRU BİLGİYİ AKTARMAK İÇİN GÖREV YAPIYORLAR”

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, Düzce’de çeşitli etkinlikler kutlanmaya başladı. Siyasi Parti Temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesajlar yayımlarken, Düzce Valisi Cevdet Atay’da Düzce’de görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcilerini unutmadı.

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın ev sahipliğinde bugün Kaynaşlı Berceste Tesislerinde kahvaltı programı düzenlendi. Programa, Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Naci Akkaş, Kaymakamlar, Kurum Müdürler ve Düzce’de görev yapan basın mensupları katıldı.

Programda konuşan Düzce Valisi Cevdet Atay, gazetecilerin zaman mefhumu gözetmeksizin görev yaptıklarını belirterek, “İlimizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımız, halka en doğru bilgiyi aktarabilmek için zaman gözetmeksizin gece ve gündüz görev yapıyorlar. Bizim sesimizi en doğru bir şekilde halkımıza aktarıyorlar. Gazetecilik, halkın doğru bilgiyi almasını sağlamak için kutsal görevlerden birisidir. Ben buradan şunu ifade etmek istiyorum; biz il idari amirleri olarak her zaman gazeteci arkadaşlarımızın yanında olacağız” dedi.

Program, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
düzce li 2 hafta önce
bakıyorumda dün yaptıgım yorumu paylaşmamışsın önü korkunun gözünü seveyim bu masalarda fakirlere yer verseydiniz ya gazeteciler zaten her daim kral yemek yiyorlar zaten
düzce li 2 hafta önce
kahvaltıa garibanları cağırsaydızın daha cok sevaba girerdiniz
-1
hafif kar yağışlı