banner614

HASTANE İNŞAATINI İNCELEDİLER

banner619

Düzce milletvekilleri ve Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin TOKİ üst yöneticileri ile birlikte hastane inşaatında incelemelerde bulundu. İnceleme sırasında açıklama yapan Düzce Milletvekili Faruk Özlü, hastane inşaatının yılsonunda tamamlanacağını söyledi.

banner846
Gündem 15.08.2015, 15:42
3080
HASTANE İNŞAATINI İNCELEDİLER
banner844
Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin TOKİ üst yöneticileri ve hastane müteahhidi ile birlikte yapımı süren Aziziye Mahallesinde yapımı süren 300 yatak kapasiteli hastane inşaatının son durumunu yerinde gördü.

Yaşanılan iki büyük depremin ardından Düzce’nin sağlık alanındaki temel ihtiyacı olan hastane binasıyla ilgili olarak tünelin ucunda ışık göründü. Müteahhit firmadan kaynaklanan sebeplerle yapımına başlandığı 2010 yılından beri bir türlü tamamlanmadığı için hizmete giremeyen Düzce kamuoyunda iktidar partisi aleyhine, muhalefet partileri tarafından sürekli eleştiri konusu edilen 300 yataklı Devlet Hastanesi inşaatında bu kez işler yolunda gidiyor.

ÖZLÜ: “YILSONUNDA TAMAMLANACAK”
Fidanlık arazisinde yapımına başlanan yaşanan sorunlar nedeni ile yapımı duran, hatta bir dönem kapısına kilit vurulan 300 yataklı Devlet Hastanesi inşaatından çalışmalar son aşamaya geldi. Hastane inşaatında yaşanan sorunlar geride bırakılarak yola ikinci müteahhitle devam edildi ve Düzcelilerin sabırsızlıkla tamamlanmasını beklediği yatırımda açılış için tarih inceleme heyetinde bulunan Düzce Milletvekili Faruk Özlü verdi. Özlü, “Düzce’nin belli başlı konuları var bunlardan birisi de hastane inşaatıdır. Hastane inşaatındaki son durumu görmek için bir araya geldik. TOKİ Başkanımızla ben geçen hafta görüşmüştüm. Hastane inşaatımız bitmek üzeredir. Yüzde 90 civarında bittiği bilgisini aldık. Gelecek ay bir aksilik olmazsa geçici kabulleri başlayacak. Yılsonunda da hastanemiz bitmiş olarak Düzce’deki vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Bu vesileyle ben TOKİ Başkanlığına ve müteahhidimize teşekkür ediyoruz. Düzce’de bundan sonra 352 yataklı bir hastanemiz olacak ve üniversite hastanesinin ek inşaatı da bittiğinde aşağı yukarı 550 yatak kapasiteli hastanelerimize Düzceliler kavuşacak.” dedi.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (15)
düzceli.. 6 yıl önce
düzce de biten ne var hiç bir şey belediyenin el attığı bir şey bitmedi bitiyse bile eksiklerle bitmiştir doğru düzgün sosyal alanı bile yok spor sokak eziyet sokak park var oturma yeri yok olanda paralı ye yedir sistemi
sen yenisin galiba! 6 yıl önce
Sayın özlü: SEN YENİSİN GALİBA:):)
Biz bu şarkıları çok dinledik.
Poyraz 6 yıl önce
Belediyenin saati 745 bin ben mücahit olmak istiyorum.
GÜMÜŞOVALI 6 yıl önce
NASIL OLSA KASIMDA SEÇİM VAR . BU ARADA HASTANE,TERMİNAL, KÜLTÜR MERKEZİ,OKULLAR,SOSYAL PROJELER NE VARSA 3 AYDA HEPSİNİ BİTİRİRSİNİZ İNŞAALLAH...SAYIN VEKİLLER YÜZDE 65 OY ALDINIZ PROJE ÜRETİP DÜZCE İÇİN AĞIRLIĞINIZI NE ZAMAN ORTAYA KOYACAKSINIZ.
gönül 6 yıl önce
yıllardır bitmemiş,ne teşekkürü geçen sene de yıl sonu denmişti,gerçekten de gösteri yapmışlar.azizyedeki pazar yeri gibi rezalet binalar dan rahatsız olmuyorlar ,ömrümüzü yediler
esnaf 6 yıl önce
sayın fevai aslan göster artık kendini
filozof 6 yıl önce
ne güzel işte muncurlu,merkez prefabrik bina,eski ssk 3 hastane arasında gezinip duruyoruz yok doktor ordamı burdamı ee hastane olursa millet rahat ederde başka şeylerde ister ne geregi var ısıstıp ısıtıp önümüze koyarlar yersenn ki yiyoruz :)
Vatandas 6 yıl önce
Niye o resimde hiç bir hastane yöneticisi yok. Siyasiler rant uğruna gezsinler yanına yönetici almasinlar sonra da herşeyi onlardan beklesinler. Ayıp
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu