banner851

banner614

HASTANE VE İLGİLİ DOKTOR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

banner619

Düzce Valiliği, Çağsu Hastanesi'ndeki büyük ihmalin ardından harekete geçti. Valiliğin talimatıyla İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Çağsu Hastanesi ve doktorla ilgili soruşturma başlatıldı.

banner846
Gündem 19.09.2020, 18:50 19.09.2020, 19:51
11908
HASTANE VE İLGİLİ DOKTOR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
banner844

Düzce Valiliği'nin talimatıyla İl Sağlık Müdürlüğü, Çağsu Hastanesi'nde yaşanan sağlık skandalı ile ilgili jet hızıyla soruşturma başlattı. Bugün Önce Haber’de yayımlanan ve Düzce kamuoyuna bomba gibi düşen Özel Çağsu Hastanesinde yaşanan sağlık skandalı şu şekilde gelişmişti:

“D-100 karayolu kenarında hizmet veren Özel Çağsu Hastanesi ile ilgili sağlık skandalları bitmiyor. Ailesinin şiddetli karın ağrısı şikayetiyle Çağsu Hastanesi’ne götürdüğü 7 yaşındaki Kuzey Kayra Şen, Acil Doktoru Mehmet Akçay tarafından ‘Gazı var’ denilerek evine gönderildi. Ertesi gün ağrıları daha da artınca aile hekimi tavsiyesi ile devlet hastanesine götürülen çocuk, acil ameliyata alındı."

Apandisti patlayan küçük çocuğun hastanede tedavisi devam ederken, büyük ihmale isyan eden baba Kemal Şen, Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, CİMER başta olmak üzere tüm gerekli makamlara şikayetlerini ilettiğini ve bu işin peşini bırakmayacağını söylemişti.

Hastane ve ilgili doktor hakkında soruşturma başlatıldı…

Haberimizin ardından Düzce Valiliği, soruşturma başlatılması için Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerekli çalışmaların yapılması talimatı verdi. Bunun üzerine yapılan incelemenin ardından, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz tarafından Düzce Valiliği’ne gönderilen yazıda, şunlar kaydedildi:

“19 Eylül 2020 tarihinde Öncü TV’de yer alan “Hastane değil Sanki Ticarethane, 7 Yaşındaki Çocuk Canından Oluyordu.” başlıklı haber ile ilgili; İl Müdürlüğümüzce İlgili hastane ve hekimi hakkında İnceleme-Soruşturma başlatılmıştır.” 

Haber: C.Üstüner 

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (24)
Düzce 11 ay önce
Özel hastanelerin hepsi böyle her kapıdan girişte para alınıyor ama işe gelince kalbini dinle bopazına bak tamam bunu yani tedavi yaz ilacı yolla yada başka özel hasta etme hasta pasla
Merve 11 ay önce
Yaziklar olsun dünya böyle insanlar yüzünden karalaniyor can hicbir zaman ticaret olamaz yaziklar olsun size
Duzceli 11 ay önce
Ben annemi götürdüm röntgen kan tahlili yaptılar apandis patlamış kimsenin haberi yok ağrısı coktu bolu izzet baysal eğitim ve araştırma hastanesine götürdüm acil ameliyat oldu 22 temmuzda
Vatandaş 11 ay önce
Babamı getirdim adam ereğli de canlandı kardeşim sağa sola göndereceksen siz acılı kapatın Boludaki çağsu 10 numara düzcedeki fasa fiso girmeyin kardeşim
Ali.k. 11 ay önce
Düzce’de adam akıllı bir hastane doktor yok çareyi İstanbul’da Ankara’da arıyoruz bunaldık.
Shdh 11 ay önce
Annem şeker komasına giriyor hastaneye gidiyoruz geri zekalı doktor serum taktırıyor,15 dakika sonra biz diyoruz ki bu olsa olsa şekerden olur .doktor hemen çıkartırıyor serumu diyabetmi var hastada die bizi soruyor.kadına şekerli serum takmış şeker oldu 650 .salak kara kara düşünmeye başladı,turuştu hemşireler doktor .kesinlikle bilmiyor.doktor değil o adam gitmeyin o hastaneye.
Vatandaş 11 ay önce
Düzce de ne düzgün ki Sanki devlet hastanesi cok iyi üniversite hastanesi de ayni.Düzce hastane açısından rezalet.Yanibasimizda Sakarya ve Bolu var saglik sistemleri bizimki ile alakası yok Düzce de ne siyasi ne kurum amirleri düzgün iş yapıyor.
Vatandaş 11 ay önce
Hastanede 500 600 verip kolumu alçıya aldırdım 10 gün sonra dedi muaine yapcaz ücretsiz dediler sonra doktor alçıyı çıkardı benden tekrar aynı ücreti alçı ücretini istediler bende çıktım gittim böyle insanları sömürüyolar kandırıyolar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın