banner614

Hastanenin Sorunları Vakıf Gündeminde...

banner619

Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı, aylık olağan yönetim kurulu toplantısında yeni kurulacak olan hastanenin kadro sorununu da gündemine alıyor.

banner846
Gündem 05.08.2008, 13:12
193
Hastanenin Sorunları Vakıf Gündeminde...
banner844

Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı aylık olağan yönetim kurulu toplantısını Çarşamba Günü saat 16.00'da Düzce Üniversitesi Rektörlük toplantı salonunda gerçekleştirecek. Toplantıda açılışı giderek yaklaşan Yeni Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi için karşılaşılan sorunlar gündeme alınacak.

Toplantının gündem maddeleri arasında Vakıf tarafından düzenlenen “Bir Oda da Senden” kampanyası ile ilgili gelişmelerin görüşülmesi, Yeni finans kaynaklarının araştırılması, Tıp fakültesi'ne alınacak olan sterilizasyon cihazı sözleşmesinin imzalanması gibi konular yer alıyor.

Vakıf gündemindeki bir diğer madde ise, eski binasında iken bile personel sıkıntısı yaşayan, Tıp Fakültesi Hastanesi'nin yeni binasına taşınması ile birlikte en önemli sorunlardan biri olan kadro açığının nasıl kapatılacağı konusu... Toplantıda, sorunun çözümü için önceden yapılması gerekenler de ele alınacak.

Yorumlar (0)
13°
kapalı