banner851

banner614

HATAY’A DİKKAT ÇEKMEK İÇİN FİDAN DİKTİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, yüz yüze eğitimlerine başlayan Atatürk Ortaokulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu’nu ziyaret etti. Vali Atay, Hatay’da yaşanan orman yangınlarına dikkat çekmek amacıyla öğrenciler birlikte okul bahçesinde fidan dikimi gerçekleştirdi.

banner619
Gündem 12.10.2020, 15:11
1359
HATAY’A DİKKAT ÇEKMEK İÇİN FİDAN DİKTİ

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de yüz yüze eğitimde ikinci aşamaya geçildi. Bu sabah çalan ders zili ile birlikte, ilkokul 2, 3, 4 ile 8, lise hazırlık ve 12'nci sınıf öğrencilerinin yanı sıra özel eğitim öğrencileri yüz yüze eğitime başladı.

Düzce Valisi Cevdet Atay, 7 ay aradan sonra okullarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşayan öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Atatürk Ortaokulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu’nu ziyaret eden Vali Atay öğrenci, öğretmen ve velilere sağlıklı ve başarılı bir eğitim dönemi diledi.

Atay, önceki gün Hatay'da 3 ilçede başlayan ve ancak sonraki gece geç saatlerde kontrol altına alınabilen orman yangınlarına dikkat çekmek için okul bahçesinde öğrenciler ile birlikte fidan dikimi yaptı.

Konu ile ilgili bir de açıklama yapan Atay, “Hatay’da meydana gelen yangının derin üzüntüsü içindeyiz. Yangından etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (0)