banner851

banner614

HAVA AMBULANSI İNEMEDİ

banner619

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne grip şikayetiyle başvuran ve durumu kötüleşince 3 gündür yoğun bakım ünitesinde takip edilen 43 yaşındaki Bayram Şirin'in Ankara'ya sevki için Düzce'ye gönderilen hava ambulansı, olumsuz hava koşulları nedeniyle 18 Temmuz Stadyumu'na iniş yapamadı. Hasta ambulansla tekrar devlet hastanesine götürüldü.

banner846
Gündem 09.01.2020, 16:25 09.01.2020, 19:12
8553
banner844

Hava ambulansı bu kez Düzce'ye iniş yapamadı. Gribe bağlı solunum sıkıntısı yaşayan 43 yaşındaki Bayram Şirin'in Ankara Şehir Hastanesi'ne sevk edilmesi için Sağlık Bakanlığı tarafından gönderilen hava ambulansı, hava muhalefeti nedeniyle iniş yapamadı. Bolu'ya kadar gelen ancak olumsuz hava koşullarına bağlı olarak Düzce'ye ulaşamayan hava ambulansı mecburi olarak Ankara'ya dönüş yaptı. Sağlık görevlileri eşliğinde ambulansla 18 Temmuz Stadyumu'na getirilen evli ve 2 çocuk babası 43 yaşındaki Bayram Şirin, helikopter iniş yapamayınca tekrar Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. İleri tedavi ekipmanlarına ihtiyaç olması sebebiyle Ankara Şehir Hastanesi'ne sevk edilmek istenen ancak ambulansın hava engeline takılması sonucu sevki gerçekleşmeyen Bayram Şirin'in 3 gündür yoğun bakımda tedavi altında olduğu öğrenildi.

Yorumlar (22)
Ceren 1 yıl önce
Ambulans düzceye kadar gelememiş bile bolu dan dönüş sağlamış tekrar ankaraya hemen muhalefet yapmayın hastaya çok geçmiş olsun umarım tez zamanda sağlığına kavuşur.
HARBİ A'DAM 1 yıl önce
OKudugunu anlayamanyalr yorum yazmış?? ambulans düzceye inememş değil Boludan bu tarafa geçememiş kötü havadan dolayıu öyle yazıyor ama millet nasıl anlıyor artık...!!
81 DÜZCE 81 1 yıl önce
YA KONUTLARA İNSEYDİ HAVA PIRIL PIRIL ORDA?
Aa 1 yıl önce
Üniversite hastanesine inemedi mi?
motorcu 1 yıl önce
Allah şifalar versin devrem sen neler atlattın inşAllah bunuda atlatırsın
Söner kafkas 1 yıl önce
Hava kirliliği ile mülteci sorununa çözüm bulmayın .mülteciler gıda sektöründe kontrolsüzce çalışsın .bu insanların vebali bütün sorumluların üstünediir.ben kalıcıda oturuyorum düzcenin üstü her gün pis bir duman altında burada yaşayan çocuklar sigara tiryakisi olmuş gibi oluyor
Yeşil Düzceli 1 yıl önce
Stada inmeyecek de Maarif Tarlasına mı inecekti Helikopter ? Çok Fazla Amerikan filmi seyretmeyin
Vatandaş 1 yıl önce
Duzceye bisiklet yolu heykel vs yapacakalrina acil durum icin alanlar yapılmalı bence gereksiz masraftan ziyade sağlık icin çalışmalar olmalı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık