banner614

HEM DURAK HEM ZABITA NOKTASI

banner619

Düzce Belediyesi vatandaşın sesine kulak verdi, talebi karşıladı. Aydınpınar Caddesi üzerinde vatandaşların ilçe ve köy araçlarını daha rahat bir ortamda beklemeleri için vatandaşların isteği doğrultusunda durak alanı ve zabıta noktası oluşturuldu.

banner846
Gündem 12.03.2020, 11:04
2704
HEM DURAK HEM ZABITA NOKTASI
banner844

Düzce Belediyesi vatandaşlardan gelen taleplere göre çalışmalarını yönlendirmeye devam ediyor. Şehir merkezinde Düzceliler'in talep ve istekleri doğrultusunda ihtiyaçları karşılamaya özen gösteren ekipler, Aydınpınar Caddesi üzerinde yolcu indirip bindirilen noktada karışıklığı ve düzensizliği gidermek üzere durak montajı yaptı.

Aynı noktadaki yolcu sirkülasyonunun düzenli şekilde sağlanması ve ortamın asayişinin sağlanması amacıyla durakların yanına zabıta noktası da konuldu. Ulaştırma Müdürlüğünün koordinasyonunda yapılan çalışmaların vatandaşların istek, görüş ve önerileri kapsamında devam edeceği belirtildi.

Yorumlar (2)
coban 1 yıl önce
koy arabaları terminale gelicekti tüm düzce buna uyuyor da aydinpinar arabalari neden uymuyor. mehmet keles çözemedi sayın bakanda çözemedi.
Ulaştırma 1 yıl önce
Lütfen belediye şöförlerinde sicili suç dosyası kabarık şöförlere halkı emanet etmeyin seçici olun torpille alınan adli sicili suç dosyası kabarık şöför istemiyoruz
16°
parçalı bulutlu