banner851

banner614

HEM LİSE HEM TESİS

Geçtiğimiz günlerde Düzce’ye gelerek müjdeli bir haber veren Galatasaray Kulüp Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, bugün yine Düzce’deydi. Öztürk, Vali Adnan Yılmaz ve beraberindekilerle Düzce’de yapılması planlanan spor lisesi ve Galatasaray tesisi için yer baktı.

banner619
Gündem 19.10.2012, 18:21
212
HEM LİSE HEM TESİS

Bir önceki ziyaretinde, Düzce’ye Spor lisesi kurulması için gereken ne ise yapacağı sözünü veren Adnan Öztürk,ziyaretinin üzerinden fazla geçmeden bugün yine Düzce’ye geldi. Beraberinde eski bakanlardan Nazım Ekren ve eski antrenör Müfit Erkasap’ın bulunduğu Öztürk, Vali Adnan Yılmaz ve Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ile birlikte Düzce’yi gezdi.

Düzce’de bir takım ziyaretlerde bulunduktan sonra helikopter ile  Kaynaşlı’ya giden Öztürk’e spor lisesinin yapılabileceği alternatif yerler gösterildi.
Öztürk’ün helikopter ile Düzce’den ayrılmadan önce yaptığı sohbet sırasında, Vali Yılmaz, “ 300 öğrenci kapasiteli spor lisesi ile birlikte bir de Galatasaray tesisi yapılsa” şeklindeki sözlerine karşılık, “ o zaman tam çifte kavrulmuş olur” diye cevaplandırdı.  Vali  Yılmaz, “Birlik içinde hareket edersek bu iş olur.” Dedi.

 

Haber; H. İŞCAN

Yorumlar (0)