banner851

banner614

HEM TATİL HEM EĞİTİM

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından Antalya tatiline gönderilen mahalle muhtarları, hem tatillerine hem de seminerlerine devam ediyor.

banner619
Gündem 08.11.2016, 13:40 08.11.2016, 14:43
2500
HEM TATİL HEM EĞİTİM

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından düzenlenen 4 günlük tatil için Pazartesi günü Antalya’ya giden mahalle muhtarları bir yandan şehri geziyor, bir yandan seminerlere katılıyor.Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’le birlikte Antalya’ya tatile giden 35 mahalle muhtarı, 7-10 Kasım tarihleri arasında Türkiye Belediye Başkanları Birliği Derneği ile Düzce Belediyesi ortaklığında düzenlenen ‘Muhtarlar Eğitim Semineri’ne katılıyor.

Muhtarların sorumluluk alanını kapsayan çalışmalar ve internetten verilen hizmetler hakkında bilgilerin aktarıldığı seminerin sonunda muhtarlar, aynı zamanda Türkiye Belediye Başkanları Birliği Derneği Başkanı olan Mehmet Keleş’in elinden sertifikalarını alacak.

Bilindiği gibi Belediye Başkanı Keleş, geçtiğimiz aylarda Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda verdiği tatil sözünü yerine getirerek, muhtarları 4 günlük Antalya tatiline göndermişti. Mahalle muhtarlarına tatilde eşleri de eşlik ediyor.

banner844
Yorumlar (32)
ADSIZ 5 yıl önce
sayın belediye başkanım birde şu amatör kulüplerin başkanlarınıda antalyaya getirseniz çok makbule geçersiniz
garip 5 yıl önce
bende dündenberi muhtar arıyorum meğerse muhtarımız antalyada kampta sakın oralarda üşütmeyin muhtarım malum havalar çok sıcak
bora 5 yıl önce
cedidiye mahallesi muhtarı senin dünyada başka bir eşin yok.koruma altına alınmalısın
BORA 5 yıl önce
resimdeki muhtarlara sadece ''SİZE YAZIKLAR OLSUN''
Sadece vatandaş 5 yıl önce
Benim bildiğim muhtarlar siyasi partiyi tutamazlar onun propagandasını yapamazlar sana oy verenlerin hepsi Ak partili değil sen orda ne yapıyorsun maksat ne anlamadık hizmet alamayınca sesinde çıkamaz eleştiremezsin ne derlerse onu yapmak zorunda kalırsın hadi hayırlısı
Sırada 5 yıl önce
Şimdi sırada balkanlar gezisi var. Düzce'nin olağanüstü çalışkan muhtarları ve tabi ki GURU'ları keleş efendi engin yönetim tecrübelerini balkanlara taşıyacaklar. Yerinde tespit ve inceleme. Alt ve üst yapı döşeme çeşitleri nelerdir, ne nereye nasıl döşenir, herkes döşeyebilir mi, döşemenin bir zamanı var mı yoksa yılın 365 döşenir mi. gibi v.s konularda üst düzey eğitim verilecektir.
Azalar 5 yıl önce
Biz azaların başı kel mi baskandan rica ediyoruz bizede getir
vatandaş 5 yıl önce
gez başkanım burda seminer verecek yer yok tabii vatandaşdan aldığın haksız paraları oralarda ye sıkıntı yapma bi gün hesap günü gelir inşAllah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın