banner851

banner955

Hem-Der yeniden Faaliyette !

Kısa adı Hem-Der olan Hemşinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bugün düzenlenen törenle yeniden faaliyetlerine başladı.

Gündem 01.03.2009, 14:22
220
Hem-Der yeniden Faaliyette !

Kısa adı Hem-Der olan Hemşinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yeniden faaliyetlerine başladı. 1998 yılında kurulan ve 11 yıldır çeşitli faaliyetlerde bulunan dernek kısa bir süre kapandıktan sonra oluşan yeni yönetim ile yeniden faaliyetlerine başladı. Derneğin bugün  gerçekleştirilen açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük, Desob Başkanı Mustafa Kayıkçı, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, Mhp İl Başkanı Kenan Ilgaz, Belediye Başkanı Adayı Ömer Küçük ve çok sayıda davetli katıldı.  Derneğin Yaklaşık 5 bin üyesi bulunan derneğin Düzce’deki en büyük sivil toplum örgütlerinden biri  olduğunu belirten  dernek başkanı Saim Yılmaz, açılışta yaptığı konuşmada amacımız tüm vatandaşlarımıza imkanlarımız ölçüsünde yardım etmek olacak dedi.

 

Dernek Başkanının yaptığı konuşmanın ardından kurdela kesilerek Hem-Der derneği yeniden açıldı.Derneğin açılışı nedeniyle Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı İsmail Bayram da derneği ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu